Milníkovky na Vánoce? No, proč ne …

19.12.2019
Tak tyhle Milníkovky jsem tvořila těsně před svou první cestou do Kodaně. Přiznám se, že dokonalost vánoční výzdoby tady mě uchvátila. Celá Kodaň je plná světel a vánoční atmosféry, i přesto však nejde o komerci, kterou znám z domova. Ozdobený byl už v listopadu téměř každý balkon, terasa, zahrada… Vánoce tu působí opravdu klidně… tak, jak myslím, že by Vánoce měly. A co si Vánoce a přípravy na ně doplnit právě Milníkovkama? Za rok je můžete vytáhnout znovu, Milníkovky lze zkrátka připravit pro každou příležitost, která Vás jen napadne.

Já jsem připravila 6 kartiček. Proč? Protože právě tolik chipboardů obsahuje sada ADVENT – Vánoční pohoda, z Paper Garden, kterou jsem použila . Texty kartiček jsem si připravila tak, aby seděly právě přesně k jednotlivým chipboardům. Základ mi vytvořila opět kolekce Rosy Cosy Christmas od Piatek 13, kteru znáte už z mých letošních visaček. O těch si můžete přečíst zde.

Na Milníkovky jsem použila také samolepky z kolekce, které najdete hned ve 4 verzích. Použila jsem každou z nich. I zde jsem použila vystřihané motivy, které jsou v kolekci na celém jednom papíře. 

Já na milníkovkách miluju to, že si připravíte přesně to, co chcete právě vy. Chipboardy samozřejmě nejsou podmínkou, texty milníkovek můžete vymýšlet třeba s dětmi, mají milion možností a žádné nemusí být stejné. A to mě prostě baví. A co Vaše přípravy na Vánoce? Hodily by se jim moje Milníkovky? Jaké další téma Vás třeba napadne? Napište mi, budu ráda. A do doby než přijde Ježíšek, užívejte si těch příprav s co nejmenším množstvím stresu a shonu. U dalšího vánočního článku se těším. Bude 😉 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *