Visačková inspirace

18.12.2019

Je to skoro tu. Vánoce! Já jsem sice už aktuálně v Dánsku, domu se vrátím až po svátcích, ale nějaké to vánoční tvoření přecijen proběhlo. Moje Vánoce jsou letos jiné, předcházel jim hodně náročný podzim, proto není tolik vánočního tvoření a proto jste si teď mohli od mých postů trochu odpočinout. Ani vánočních přání tak letos nebylo tolik, nicméně něco, co na mém pracovním stole ještě nebylo, jsem si vymyslet musela. Letos jsem si tak připravila svou premiéru vánočních visaček, které slouží jako přání. Jaká kolekce vyhrála? Rosy Cosy Christmas od Piatek 13.

Visačky mě vždy lákaly. Líbily se mi sami o sobě, ale pořád jsem pro ně hledala smysluplné využití. Na vánoční dárky by to v případě naší rodiny znamenalo jich udělat hoooodně, jen do zásuvky já nerada tvořím, ale přání je přesně pro mě. A hlavně jsem chtěla, aby byly velké. Výsledkem jsou dvě visačky, každá malinko jiná, obě ale ze stejného materiálu. Hurá do vánoční atmosféry!

Tentokrát jsem musela stříhat… Hodně stříhat, ale je to výborná relaxační technika… (Když máte dobré nůžky 😉 ) Takže mě tedy hezky bolely prstíky. První z visaček je více do červena s károvaným podkladem a sněhovými vločkami v podobě chipboardů. K vystřiženým motivům jsem si pomohla s vločkami s podobě chipboardů, visačkami, samozřejmě kytičkami a svorkami. Použila jsem červené a bílé bobule a ojíněné bobule. Nesmím zapomenout na stuhy, které se objeví snad v každém projektu v nějaké formě, a krajku jako podklad.

U druhé visačky jsem kouzlila také s nádhernými chipboardy jelenůdruhou variantou visaček z kolekce, znovu kytičkami, svorkami, stuhou a krajkou. Přesto myslím, že je visačka trochu jiná.

Vnitřní strany mají samozřejmě dostatek místa na vaše přání a zdobí je vystřihané motivy.

A pro koho tyhle visačky vlastně jsou? Jedna putovala na Slovensko, druhá zůstala v Praze 😉 Jaké budou příští Vánoce a zda si na ně střihnu taky visačky, tak na to si budeme muset poškat. Vy i já  A o nějaké to vánoční tvoření se s Vámi do Vánoc ještě podělím. V Dánsku jsem si nastolila relaxační čas 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *