Recenze

Co o Crazy Cat říkají ostatní?

Vždy mě samozřejmě potěší, když mi zákazník či zákaznice napíšou několik milých slov ve chvíli, kdy svou práci doručím 😊 Jejich nadšení je pro mě nejen podporou, ale i motivací. S jejich laskavým svolením Vám do nich dávám nahlédnout.

Měla jsem od Crazy Cat několik přání, jak pro dospělé, tak pro děti. Všechna byla originální, velice hezká, cenově srovnatelná s některými trapnými přáními z obchodu. Teď mám objednané další k narození mé vnučky a už se těším, co krásného zase vymyslí. Moc šikovná!

Božena Rosenbaumová, Praha

 

S Crazy Cat som mala tú česť stretnúť sa z dvoch rôznych pohľadov – ako zákazník, ktorý zadával svoje požiadavky, ale aj ako ten, komu je výsledok šikovnej a nesmierne kreatívnej slečny podarovaný 🙂 V oboch prípadoch som bola maximálne nadšená a spokojná. Vždy je to moment krásneho prekvapenia, keď z obálky vytiahnete prianíčko v ktorom si prečítate úprimné a milé slová a celé je vyrobené len a len pre Vás 🙂 Už teraz sa teším na každé ďalšie, ktoré darujem alebo mi bude darované!

Natália, Praha

 

Obal na Letecký Deník: Spousta firem nabízí speciální obaly na letecké deníky za šílený peníze, no pokud chcete investovat alespoň trochu chytře a zajímavě, tak doporučuji crazy cat. Samozřejmě méně vylepených ozdob = větší životnost a méně práce s ochranou ozdob, ale odlišíte se a na letišti se stopro každý podívá co to máte. Celkově jsem spokojen a obaly stále plní svojí funkci. Jen doporučim zavírání, třeba na suchý zip.

Lukáš Pařízek, Praha

 

S Crazy Cat jsem měla tu čest již párkrát spolupracovat ať už z hlediska vyrábění přáníček, tak i jejich objednávání. Musím říct, že vždy vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Jedná se o velmi zručnou a nesmírně milou paní, která vám vyrobí přesně to, co máte na mysli. Přáníčka jsou vždy velmi originální, plné duše a lásky. Největší  spokojenost. Teď už vím, že co se týče tvoření, tak jedině Crazy Cat!

Šarlota, Úhonice

Nechala jsem si vyrobit milníkové kartičky pro svou dceru.  Kartičky jsou úžasné. Opravdu originální a ručně zpracované. Dostala jsem víc, než jsem očekávala. Kartičky nás budou vyprovázet až do jednoho roku mé dcery a já nebudu váhat ozvat se s jakoukoliv další prosbou. Byla jsem nadmíru spokojená 😊

Klára, Mělník

 

„When I ask Erika to make a wedding card for me I was not really sure what I wanted, other than it should look nice… well that final card looks amazing, so good in fact I might have to get the married couple a better present to go with such a beautiful card“

Peter, Úhonice

Album na fotkách vypadá opravdu nádherně, ovšem ve skutečnosti … Bere dech … Vím, že se na Tebe mohu vždy obrátit s něčím, co je naprosto výjimečné, z čeho jde mráz po zádech, jak je to dechberoucí a památka na život. Přesně tak a ještě víc, než jsem si přála, aby tento dárek znamenal i pro milované osoby, kterým byl určen. Ještě jednou děkuji.

Klára, Mělník