Když se narodí holčička, je třeba ji vesele přivítat

20.1.2020

Bude tomu rok, co jsem připravila narozeninové přáníčko pro malou princeznu, která tenkrát slavila 2. narozeniny. Najdete ho zde. Gratulace putovala až do Ameriky od její babičky, která žije v Praze a já jí aktuálně budu připravovat přání ke 3. narozeninám. Než se na něj ale vrhnu, ukážu Vám stejný typ přání, které jsem si vytvořila minulý týden. Jen aktuálně pro holčičku, která se každým dnem narodí.

I tentokrát jsem si základ připravila tak, aby měl formát klasického základu přání cca 13,5 x 13,5 cm, aby se mi přání vešlo do obálky. Základ si ale připravíte z papíru, který si vyberete, nepotřebujete tak žádný kupovaný základ. Poslouží ještě rýhovací podložka, kterou uděláte potřebné ohyby.

Barevně jsem si vybrala veselou kolekci My tiny sparrow GIRL, která má papíry se vzory k vystřižení i výseky, se kterými se dá krásně pracovat. Zkombinovala jsem pak razítko s textem připraveným na počítači a pak také jedno drobné razítko srdíčka.

Přání má 3 části. První stranu tvoří něco jako titulní strana. Na druhé straně je prostor pro text a třetí strana je takovým dodatkem. Jako doplňky můžete použít samozřejmě peříčka, kamínky, šňůrky, jako já, a jde o přání, kterým určitě potěšíte.

Na příští týden si pro Vás připravuji zmiňované přání k 3. narozeninám, které se vydá na svou cestu do Ameriky. Malá nápověda… použiju fotky ♥

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *