Jak udělat trochu jiné přání, které zaručeně osloví

29.4.2019
Kolekce Cute & Co. je  dokonalá a jde s ní krásně čarovat, znáte ji? Tak jestli si chcete sami doma něco vytvořit, neuděláte chybu, když zvolíte právě ji. Nebojte se toho, je načase vzít nůžky, k tvoření Vám stačí kolekce sama o sobě.

Připravila jsem narozeninové přáníčko pro malou princeznu, která slaví 2. narozeniny. Gratulace putovala až do Ameriky od její babičky, která žije v Praze. A jelikož už je to 3. přání, které bude mít, musí být tohle zase jiné. Pátrala jsem tak po inspiraci a Pinterest je studnice. Základ jsem trochu obměnila tak, aby měl formát klasického základu přání cca 13,5 x 13,5 cm, aby se mi přání vešlo do obálky. 


Každý papír kolekce je oboustranný, základ přání Vám tak tvoří rovnou i hezké pozadí. Pro vrchní část jsem si vybrala růžový puntikatý papír. Přání má 3 části. Tu první jsem pojala jako titulní stranu. Na druhé straně je prostor pro nějaký ten text a třetí strana je takovým dodatkem. 

Kromě kolekce jsem použila opravdu minimum dalšího materiálu. Je to kousek růžové stužky, dekorace berušky, anglická razítka, svorku a chipboardy srdíček. Zbytek je o stříhání, stříhání a zase stříhání. Nejpovolanější stránkou z kolekce bude papír č. 7

Kolekce je úžasná v tom, že můžete jakkoliv vrstvit vystříhané obrázky a vždy vytvoříte něco úžasného. Nebojte se také popustit uzdu vaší fantazii. Rýhovací podložka je skvělý pomocník adokážete s ní spoustu zajímavých věcí i bez zásob základů přání.

Máte rádi tradiční podobu přání, nebo naopak něco jiného? ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *