Zorinčiny Milníkovky

28.1.2019

Už nějakou tu dobu svým kartičkám říkám Milníkovky, takže asi pomalu nastává doba je tak i pojmenovat. Mílníkovky pro Zorinku jsem vytvářela v mé oblíbené barevné kombinaci – řůžové a šedé. Zorinka se sice měla narodit až začátkem měsíce, nemohla se však už dočkat a narodila se v pátek. Nestihli jsme tak zaslání ještě před narozením, ale teď už by je maminka Zorinky měla mít v rukách a já doufám, že se budou líbit. Jste na ně zvědaví? Já tedy doufám, že ano.

Můj seznam možností pro Milníkovky se neustále rozrůstá. Když posílám maminkám seznam kartiček, které můžeme vyrobit, mám vždy strach, abych je tím seznamem nevylekala. Většinou ale nakonec vybereme základní škálu číselných kartiček v kombinaci s textovými, které doladíme na míru. Tak to bylo i tentokrát.

Že na Milníkovky neužiju kytiček? Omyl! Kytičky z Paper Garden u mně naleznete skoro všude.

Roční kartičku jsem doplnila o chipboard balónků, aby byla kartička správně slavnostní.

Textové kartičky samozřejmě ladí. Vždy se stane, že pak nějaká kartička přecijen chybí, což maminka zjistí až v dané době. Není problém samozřejmě kartičky dovyrobit.

Bez detailů mi to nejde. A jaké jsou ty nejkrásnější?

Povedla se Zorinky sada plná perliček? Těším se na Vaše zprávy a Zorince přeji vše nej do života a rodičům samou radost z ní ♥

2 komentářů

  1. Dobrý den, kolik stojí sada takových kartiček? Jsou nádherné.

    Odpovědět

    1. Dobrý večer, moc děkuji 🙂 Email jsem informacemi jsem Vám právě odeslala 🙂

      Odpovědět

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *