Zlatá svatba rodičů

11.9.2017

Co je pokladem? Zlatá svatba určitě. Když slyším o takovém páru, cítím úctu a obdiv. A pro jeden pár mám dnešní gratulaci od jejich dcery. Měla jsem naprosto vonou ruku co se týče stylu i barev. Chtěla jsem si vyzkoušet zase nějakou novinku a od doby, kdy jsem připravovala dětský rámeček, jsem na stole měla plexisklo, které jsem nepoužila. Měla jsem zálusk použít ho do nějakého projektu a dnes přišla ta chvíle.

Přání tvoří základ o rozměru 13,5 x 13,5 cm. Hledala jsem vzor, který by se pro tuto příležitost hodil a protože si uvědomuju, že přání jsou spíš věcí nás žen, a tedy i toto přání bude spíše pro maminku klientky, zvolila jsem květiny v kombinaci s krajkou, kterou mám osobně velmi ráda.

Přání se otevírá směrem nahoru a pro vložení průhledné části z plexiskla, plastu, bylo třeba vrchni část samozřejmě uříznout. Pruhledný prostor jsem chtěla do horní části a je široký zhruba necelé 3 cm. Řezačka tento plast zvládla poměrně hravě, ikdyž jsem se trochu bála, ale během chvilky jsem měla potřebný pruh, který jsem k základu přilepila oboustrannou lepící páskou. Stejným způsobem jsem přilepila barevný papír neutráního vzoru, aby nerušil dozdobení, které jsem měla v plánu.

Na širší část přední strany jsem následně přilepila širokou krajku ve smetanové barvě, kterou jsem v levé části dozdobila kombinací květů v růžových a fialových barvách. Doladit již stačilo jen několika perličkami v barvě a stříbrnými samolepícími kamínky. V horní části je pak samozřejmě číslice symbolizující právě zlatou svatbu.

V průhledné části vidíte prosvítat papír se vzorem růží. Přesně to byl záměr této průhledné části. Zajímavý detail. Po otevření přání tedy vidíme papír s jemným vzorem růží, který mi ke krajce a celé kompozici ladil nejlépe. V horní části stránky je napsán malý citát a ve spodní části je umístěň znovu papír v neutálních tónech, aby se na něj dal napsat text přání. Opět jsem použila barevné perličky a stříbrný kamínek.

Rodičům přeji vše nej do dalších let manželství a doufám, že přání se líbilo:)

Krásný den Vám všem.

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *