Životní jubileum

14.10.2017

Mám jedno přání, ke kterému jsem nestihla doteď připravit článek, ikdyž už je to nějakou dobu, co jsem ho tvořila. Takových přání mám vlastně víc, ale jejich čas postupně přijde 🙂 Připravovala jsem gratulaci ke krásným 85. narozeninám setry mého milovaného dědy. A jelikož právě sedím ve vlaku směr Budapešť, je ta správná chvíle dohnat resty. Teda alespoň ty některé.

Přání je oblíbeného formátu 13,5 x 13,5 cm a jelikož se jedná o narozeninové přání pro dámu, zvolila jsem decentní podobu s designem květin, ladila jsem do lehce fialových tónů a přání směřovala do 3D efektu. Spodní papír je velikosti necelých 13 cm x 13 cm a má pravidelný vzor motýlů, na kterém se střídá fialová barva se zelenou. Na základ přání jsem ho umístila pomocí 3D pásky umístěné v jednotlivých rozích. Druhý papír jsem si připravila o velikosti 12 x 12 cm, přičemž v jeho středu je velký hyacint s růžovými květy. Čtverec papíru jsem ale tentokrát nesměřovala do středu, ale do pravého spodního rohu. Chtěla jsem, aby byl patrný vzor podkladového papíru. Na bílou čtvrtku jsem si natiskla černým inkoustem narozeninový nápis a ořízla ho tak, abych do textu mohla vložit číslice ve formě vlaječek. K hyacintu na zvoleném dekoračním papíru jsme použila několik výřezů ve tvaru květin, které jsem opět podlepila 3D páskou a doplnila ještě jednouho většího  motýla. Celou kompozici jsem dozdobila několika samolepícími perličkami.

Vnitřní stranu přání jsem opatřila zeleným dekoračním papírem se vzorem dřeva a přes něj jsem nalepila smetanový strukturovaný papír, na který jsem vytiskla text přání od celé naší rodiny. Zbývá několik drobných dozdobení opět pomocí perliček a kartonového výseku a přání je hotové.

Přáníčko je tentokrát ve více klasickém designu, zkrátka vždy jde vytvořit přání přímo na míru pro toho, komu je určené 🙂

Krásné narozeniny

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *