Zimní dárkové cedulky

27.11.2016

Taky jste ještě nepřemýšleli nad tím, jak blízko jsou Vánoce?

No, co by dup.

Já jsem si to uvědomila při tvorbě mého prvního letošního vánočního přání s obálkou na peníze. V tu chvíli jsem si taky vzpomněla na jedny Vánoce před pár lety, kdy jsme měli opravdu dost dárků. Ono, tenkrát šlo spíš o to, že jsme si řekli: „Schválně kolik bude balíčků“ ☺ . Takže se vše balilo zvlášť. No a mně tenkrát chybělo hodně cedulek, které jsem ještě na poslední chvíli sháněla v obchoďáku.

Tenkrát jsem ale ještě nebyla pohlcena světem papíru jako dnes. A jelikož miluju bílou barvu a jednoduché čisté linie, kolem mého vánočního přání se válelo spousta bílých čtvrtek, použila jsem jen raznice krásných jemných vloček a bylo. Na zavěšení jsem použila klasickou Jutu, protože můj vánoční stromeček je kombinací bílé, pastelových jemňoučkých barev a právě přírodních materiálů. Jutu lze ale v okamžiku vyměnit např. za luxusní zlatou nebo veselou hravou stužku např. na dětské dárečky.

Já mám o letošních vánočních cedulkách jasno a ke každé objednávce i Vám teď přikládám pár cedulek jako malý dáreček ☺ Nebo chcete balíček cedulek přímo pro Vás?

Napište mi.

Doufám, že už se na ty Vánoce těšíte také a nepřehluší nám to to množství příprav, úklidu a pečení ☺ .

Napsat reakci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *