Že jsou Vánoce? To teda! Kolekce Rosy Cosy Christmas

29.12.2018

Může se zdát, že jsem v těch zimních měsících nějak zapomněla tvořit … Opak je pravdou, mám toho víc než dost, co Vám ukázat.

Když jsem začala připravovat letošní Vánoce, chytla mě myšlenka zpracovat kolekci do posledního kousku, když jsem viděla jak jsou ty letošní krásné. Přiznávám, že v loňských letech jsem dost bojovala s dostupným sortimentem. Žádná kolekce mě moc neoslovovala. Letos jich bylo ale hned několik. a kolekce Rosy Cosy Christmas z oblíbené Paper Garden je jednou z nich. Pracovala jsem s velikostí 6×6. Část této kolekce jsem si nakonec nechala i na další rok, ale přáníček a dárkových obálek vzniklo hned několik. Tady jsou.

První z nich je s úžasným chipboardem Louskáčka. I ten, stejně jako většinu ostatních chipboardů, mám opět z Papergarden. Celou nabídku najdete zde.  Na tomto přání jsem pracovala i se zlatým embosem na razítku stromečku.

Na mých letošních přáních se vystřídalo hned několika sněžítek. V každé použité kolekci. Tohle je první z nich.

Kolekce nabízí papíry jednolité a samozřejmě i ty se vzory v jednotlivých rozích. Takový papír Vám udělá velkou službu sám o sobě, dozdobit pak stačí jen málo a kouzelný výsledek je světě.

Každé přání je samozřejmě patřičně nazdobené i uvnitř. V této kolekci jako zdobení udělá velkou službu i pár červených kamínků, které jsem také použila. Na fotkách nejsou tolik vidět, ale používala jsem je na konce větviček, do prostoru i do středu květů.

Vyzkoušela jsem i něco trochu jiného. Nepoužila jsem zádný základ a zkusila kartu udělat oboustrannou. Titulní strana je klasická, když ale kartu otočíte, najdete prostor na samotný text.

Pro dárkové obálky jsem si musela trochu pomoci s většími papíry ze svých zásob.

Vánoční přání i obálky už mají své texty i obsah, mají tedy i své majitele a já mám velkou radost, když pak vidím přání či obálku vystavenou doma na památku.

Doufám, že vy si stále užíváte vánoční atmosféry i s těmi horami jídla. No a jak ten čas využít? Je to ten ideální čas na čtení článků, kterých teď pro Vás budu mít víc než dost 🙂 Těším se na Vaše zprávy ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *