Výročí svatby a narozeniny zároveň

30.7.2017

Říkáte si škoda? Já myslím, že ne. Slavit narozeniny a zároveň se vdávat má něco do sebe. Byla jsem oslovena, abych vytvořila přání 2 v 1. Jak už je jasné, tak o přání ke 4. výročí svatby, ale aby bylo zároveň přáním od dcerky k narozeninám a byly vidět ty dvě části. Ze začátku to byl docela oříšek, ale myslím, že se mi povedlo udělat něco zajímavého. To uvidím podle zpětné vazby 🙂 A tady je.

Použila jsem základ přání o velikosti 13,5 x 13,5 cm. Postavila jsem ho jak já říkám „na stojáka“, přední strana patří manželovi, vnitřní strana dcerce. Chtěla jsem nějaký zajímavý prvek, to pak procházím Pinterest a hledám, co se mi líbí a čekám, co přijde za nápad. Ach ty hodiny strávené na Pinterestu… Nápad může přijít klidně z interiérových obrázků nebo třeba ze vzorů látek. Je až neuvěřitelné, co vše může být inspirací.

Přání mělo být dle slov manžela taové to holčičí, proto jsem zvolila květinovýb papír v těch holčičích tónech, snad se manželce trefím do vkusu. Papír je uříznutý na rozměr 13 x 13 cm a k základu jsem ho přilepila oboustrannou lepící páskou. Tentokrát ne 3D, protože efektem bude něco jiného. Kruhovou šablonou jsem do středu vyřízla otvor. Do otvoru jsem vyřízlou část zase vrátila, ale z druhé strany jsem nalepila ještě první přání od manžela. Na druhý kruhový výsek jsem použila razítko od papero amo. Je krásné a myslím, že vystihuje přesně to, co manžel chtěl své paní říct. Oba výseky jsem do otvoru chtěla vložit tak, aby se daly otáčet. použila jsem kroužek, který se používá pro navlékání korálků a bižuterie. Myslím, že zavěšení se povedlo na výbornou. Jde o 4. výročí, číslici jsem tak umístila na titulní stranu, která je zdobena květovaným papírem. Výsek, tedy okolí číslice i roh přání jsem dozdobila kombinací různých druhů a barev kvítků z Paper Garden.

Pro vnitřní stranu, která má být přáním k narozeninám od dcerky i tatínka, jsem zvolila srdíčkový papír. Řekla bych, že malé holčičky by pro maminku volily stejně. Stránku jsem vytvořila jako otvírací okýnko zavřené srdíčkem, uvnitř kterého je přání k narozeninám. Podpis měl být J + J s tím, že jedno „J“ má vypadat jako od 3.leté holčičky 🙂 No, na jednom písmenku mi to dětské písmo moc nešlo, ale napadlo mě, že by mohlo vypadat super, kdyby bylo dětsky i slovo „maminko“. Tříleté dítko jsem kolem sebe bohužel neměla, tak jsem zkusila sama se vrátit do dětských let. Jako malá bych sáhla po růžové (co si budeme povídat, kdo mě zná, ví, že bych po ní sáhla i jako dospěla 😀 ), zkusila jsem psát dětsky, doplnila jedno srdíčko a jedno „J“ je růžové, druhé je modré. Komu, které patří je tak jasné.

Doufám, že se přání bude líbit, já přeju krásné výročí i narozeniny 🙂

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *