Vítěj na světě, malá princezno

25.9.2019

Prim v mé pracovně hrají dětské kolekce. Jednou z nich je něžná kolekce PINK COTTON CANDY od Moda Scrap. Sama děti zatím nemám, proto se vždy usmívám nad tím, že mé tvoření se točí hlavně kolem miminek a malých špuntů. Když ty dětské kolekce jsou tak nádherné… Takže prozatím se nic nemění a já Vám ukážu další miminkovský kousek.

Tahle kolekce má svou verzi i pro kluky. Co Vám budu povídat … obě dvě jsou nádherné. Baví mě ta kombinace s přírodním tónem. Ale jelikož klučičí tvoření jsme tu měli minule v podobě sloníkového kolotoče, dnes budeme tvořit pro holčičky. Vybrala jsem si přání k přivítání miminka. A to se hodí vždy.

Otevírá se směrem nahoru a dolů. Neuvěřitelně ráda rozbaluju dárečky. A není to tak, že mě obal nezajímá a trhám. Ten přece vidíme první, navíc ukazuje jak moc práce jsme si se zabalením toho dárečku dali. Takže jsem zdobila vrchní stranu jako by to byl takový dáreček. A tomu nesmí chybět mašle. Jako podklad jsem si vybrala jemný kvítkový papír.

V poslední době mě moc baví chrastítka. Uznávám, techniku ještě vypilovávám. Pro tohle chrastítko jsme si vybrala tvar srdíčka, které jsem vyplnila kombinací dvou druhů flitrů ve tvaru hvězdiček. Samozřejmě těch růžových. Nad něj jsem umístila stužku s uzlíkem.

A chipboardy? Ani ty nesmí chybět. A až uvidíte chipboard v podobě malého centimetru, neodoláte. Ani já jsem neměla šanci a hned na prvním projektu jsem ho musela použít. Uvázání na mašli jsem vyřešila pomocí průchodek a na mašli použila provázek v odstínu baby ružové. Z kolekce papírů jsem použila také stránku do PL, jednu část jsem pomocí big shotu vyřízla do tvaru koleček a použila tak nápisy CUTE, GIRL a LOVE. Druhou, malou mašličku, jsem dala na jedno z vyřízlých koleček. Díky nápisům na nich jsem už nemusela hledat žádné další texty. 

Vnitřní stranu zdobí kombinace dvou papírů, pozadí se opakuje s pozadím v chrastítku, dál jsme použila třetí vyřízlé kolečko s nápisem LOVE, které překrývá prostor pro psaný text. Nad ním je ještě drobný srdíčkový chipboard.

Za mě funguje jemnost a něžnost. Máte to taky tak? ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *