Velká Milníkovka pro Natálku

16.4.2019

Pro Natálku jsem tvořila svou úplně první sadu Milníkovek. Je možné, že už je to 2,5 roku? Natálky maminka dětem dělá nádherné fotky, vždy vše musí ladit a tak jsme ladily přípravu kartičky do barev šatiček, které maminka na focení plánovala. Ty byly zelenkavo žluté. A jelikož má Natálka období panenek, mohla jsem konečně vytáhnout svou GORJUSS výbavičku. A že jí malou nemám.

Mám velkou zásobu razítek těhle panenek, ale s tím vybarvováním to zatím není tak slavné, hledala jsem tak papenku již připravenou, kterou jsem kombinovala s visačkami, chipboardy, mašličkami, motýly a dalšími drobnostmi.

Je pravda, že když jsem měla před sebou tu velkou čtvrtku a kombinovala a kombinovala, v jednu chvíli jsem se dost bála výsledku. Z výsledku jsem ale nakonec byla nadšená a jednotlivé detaily v různých místech kartičky se mi moc líbí. Na kartičce je několik „hnízdeček“ zdobení a dekorací, ani po dvou týdnech od jejího tvoření mi ale nepřijdou, že by byla na špatných místech nebo jich bylo moc. Tahle kartička se povedla moc.

A jak nakonec vypadají fotky, které s Natálkou maminka udělala? Prostě kouzelně. Vidíte ten kukuč? 

Natálko, rosteš jako z vody, jsi krásná princezna a já už se těším až tě uvidím na dalších kouzelných fotkách. Třeba mezi všemi svými panenkami  ♥

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *