Velikonoční stodola – Úhonice 8.4.2017

9.4.2017

A je to oficiální. Jaro je tu! S jarem přišla i velmi příjemná akce, Velikonoční stodola v Úhonicích, kterou pořádá obec. Celou akci organizuje Aleš Němeček, kterému tímto ještě jednou děkuji za pozvání.

V posledních dnech, a dá se říct i týdnech, jsem připravovala kousky právě na tento jarmark a kdo na akci nedorazil nebo o ní nevěděl, vězměme dnešní článek trochu jako malou fotografickou reportáž.

Na akci bylo spousta krásných věciček, u mně jste mohli vidět kromě velikonočních i nevelikonočních přání další jarní dekorace nebo např. kraslice. Pro děti jarní zápichy do velikonočního osení nebo mazance. Dětem jsme také připravili velikonoční sádrové odlitky, které si mohly nabarvit barvičkama a rodiče tak měli chvilku volné ruce 🙂

Opravdu mě těší, že se lidem má práce líbila a že jsem měla možnost jim ji také ukázat. Velký úspěch měly i máminy kraslice, jejichž přípravu jsem nechala v jejích rukách. Už odmala se u nás doma dělají kraslice malované včelím voskem. Dodnes jsou má oblíbená a jiná si u nás už ani neumím představit. Madeirová krajka na nich je pro mě ale opravdu něčím, na co si netroufám.

Některá jednotlivá přání i kolekce ode mě uvidíte v následujících článcích, které budu snad rychle připravovat, takže o jejich postup Vás samozřejmě neošidím. Já se na Vás budu těšit na nějaké další akci, ale samozřejmě i na mých stránkách FB a instagramu.

Takže krásné jaro plné úsměvů, sluníčka, energie i jarních vůní 🙂

 

 

 

2 komentářů

  1. Ahoj Eriko, díky že jsi dorazila na naší Velikonoční stodolu, dokonce jsi se tím pádem stala jednou ze stálic naší Úhonické stodolní kulturní scény, z čehož mám velkou radost! Tvoje všeliké nápadité věcičky mám totiž moc rád. A zdraví Tě i naše Emilka, které se ve Tvém kreativním „obchůdku“ moc líbilo. Takže doufám, že se uvidíme na naší letní Úhonické Tvořivé stodole, termín upřesním. 🙂

    Odpovědět

    1. Aleši, bylo mi ctí i radostí 🙂 Emilka byla skvělou pomocí a na příště už se teď těším 🙂

      Odpovědět

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *