Vánoční tučňáci a lední medvědi

30.12.2018

Další kouzelnou vánoční kolekcí, která mě doslova uchvátila, je kolekce Arctic Sweeties od Laserowe Love. Naleznete ji opět u Paper Garden zde. Kolekce kombinuje fialovou a zelenkavou a jelikož fialová je nejoblíbenější barvou mého muže, tuhle kolekci jsem musela mít. Kromě přání a dárkových obálek, které měly opravdu mimořádný úspěch, jsem z kolekce připravila i visačky na dárky. A tuto kolekci jsem zpracovala opravdu do posledního kousku. Jak to dopadlo? To posuďte sami.

Ti medvědi a tučňáci jsou tak roztomilí, jako by to byla kolekce k dětskému tvoření. Přesto ale působí pořád jako ta správná zimní kolekce a kombinace barev mě opravdu baví. Součástí kolekce je i několik visaček. Ty jsem tak také zakomponovala v kombinaci s chipboardy a tentokrát jsem použila i vellum. Na něj jsem embosovala stříbrné vločky.

Chrastítko, které jsem použila na tomto přání mě asi baví nejvíc. Glittry, které v něm nahrazují sníh, působí na pozadí se stromečky naprosto věrně a jeho sesypáním jakýmkoliv směrem výdy vypadá jako peřiny sněhu přímo pod stromy.

Dárkové obálky jsou z této kolekce snad ještě kouzelnější. No a kombinace s tímto dokonalým sobem? Chipboard je z široké nabídky Paper Garden.

I rolničky mě letos bavily. No řekněte, je něco o vánocích hezčího než zvuk rolniček?

Jedním z papírů kolekce je soubor různých obrázků. Dva z nich jsem použila jako zavírání obálek. Pak už stačilo opět jen lehce dozdobit.

Letošní visačky jsem si střihla hned ve dvou podobách, obě z nich byly právě z této kolekce. Pracovala jsem s rolničkami, použila průchodky, vellum a naembosovala stříbrné vločky. Musím říct, že ty s embosovanými vločkami měly největší uspěch a já ještě musela dodělávat další i z těch posledních zbytečků kolekce.

Tak to byla dokonalá kolekce Arctic Sweeties a já se těším na kolekce této značky nejen příští Vánoce, ale i během roku. Mám tu v už zásobě připravené dvě krásné kolekce pro holčičky a kluky. Ale to zas někdy příště ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *