Vánoční přání s láskou

8.1.2018

Dnes mám pro Vás další lednový článek o vánočním tvoření. Ukážu Vám přání, která jsem rozesílala své rodině. Ještě jeden vánoční mám v záloze, ale tím už se rozloučím s vánocemi ve smyslu stromečků a hvězdiček. Příště Vám ukážu první z milníkových kartiček, které čekaly pod stromečkem.

Přiznám se, že bych těch vánočních přání ráda rozeslala ještě více, ale znáte to … Příští rok začnu zase o něco dřív 🙂

Chtěla jsem letos zkusit přání, která budou do zlata. Koupila jsem si na to krásnou kolekci Modern Lustre od Docrafts. Trochu jsem se bála výsledku, ale nakonec se mi moc líbí. Se zlatou určitě nepracuju naposledy.

Mám neuvěřitelnou zásobu vánočních chipboardů. Vážně. Nevím, kolik bych potřebovala Vánoc na jejich zužitkování. Ale vždy nějaké (přece logicky) dokoupím. Takže jsem si říkala, že musí přijít také na řadu. A taky se mi líbil aktuální trend jelenů, sobů, parohů. A tady jsou v mém podání.

Chipboardy letos byly snad na každém přání. A přitom může být každé přání jiné. Nepřestanou mě bavit.

Některým jsem vytvářela přání v decentnějších tónech a tak vznikla tato následující minikolekce 🙂

No a jako poslední kousek jsem nechala na konec rozsvícená světla v zasněžené krajině s hvězdou, která má symbolizovat tu vánoční. Na druhé přání jsem měla dokonalé soba. Fialového. A s tímhle sobíkem se nesetkáváte naposledy 🙂 Doplnila jsem ho fialovými perličkami a požila jen vánoční razítko natisknuté hnědým a černým inkoustem a chipboard vločky.

Zasněžená vesnička je také decentní, ale moc se mi líbí. Tohle konkrétní přání putovalo k mému bráškovi. Světýlka v okýnkách tvoří žluté samolepící kamínky.

 Vánoční tvoření je za námi, ale mě moc bavilo. Nemůžu říct, že bych se netěšila na to další. Však ono to uteče jakoby nic 😉

 

 

 

 

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *