Vánoční obálky

17.12.2016

Vánoční obálky jsou kouzelná věc. Řekněte sami … Kolikrát jste hledali obálku na dárkový poukaz, který jste pro někoho měli, nebo zkrátka jen obálku na to, když někomu chcete věnovat peníze? Myslím, že tyhle obálky se Vám budou líbit víc než ty obyčejné bílé a obdarovanému určitě také. Myslím, že si takovou obálku i rád schová.

Já jsem připravila aktuálně několik samozřejmě vánočních obálek, které budou již zítra na vánočním jarmarku v Úhonicích.

Od svého okolí vím, že vzbudily velký ohlas obálky s papíry z kolekce Xmas Berries od ScrapBerryś, takže těch připravuji více. Jsou to se zimními kouzelnými králíčky, kterého vidíte například hned na první fotografii u článku. Takže zítra určitě budou k dispozici.

Do obálky samozřejmě můžete přidat i dopis, osobní vzkaz, cokoli. Budete mít krásný osobní dárek, který už určitě nebude třeba balit.

A že se hodí jen dárek? Určitě ne. Nemáte teď možnost někoho obdarovávat? Obálku můžete použít i na předání jakékoliv listiny, papíru, dopisu, zamilovaného psaní … Proč by ne, fantazii se meze nekladou.

Krásné sobotní vstávání do posledního adventního víkendu.

Napsat reakci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *