Vánoční jarmark Úhonice, aneb Ježíšek za pár dní

28.12.2016

Štědrý den je za námi, bříška si dále plníme, já jsem na návštěvě u rodiny, ale konečně mám chvilku času na to, napsat články z toho předvánočního období. Samozřejmě nemůžu neshrnout můj první vánoční jarmark v Úhonicích, o kterém všichni víte. Takže tady je.

Jarmark byl vážně krásný a já tímto děkuji Aleši Němečkovi, který ho organizoval. Atmosféra byla krásná, Vánoce samozřejmě voněly všude kolem, bylo výtečné cukroví, svařák, punč i klobásky. No a aby se jen nejedlo, samozřejmě i nějaké to tvoření. Má maličkost, dále i nádherné dřevěné betlémy a ozdobičky, vánoční vykrajovátka na poslední druhy cukroví, šperky a další krásné věci. Do čeho jsem se ale zamilovala, byla jablka v čokoládové polevě. To byla neuvěřitelná dobrota.

Měla jsem velkou radost z toho, že mé tvoření se líbilo a mělo úspěch. Po obálkách na penízky či vouchery se zaprášilo a do Vánoce jsem ještě přidělávala další. Cedulky na dárky zdobily pod stromečkem nejeden dáreček a já získala i nové fanoušky.

Ze strany organizátora byl tento jarmark první akcí, ta se podařila výborně a už teď se tak těším na další, které se plánují. V některých věcech jsme se poučili, v dalších se necháme inspirovat. Věřím, že i teplejší počasí než to zimní přivede další z Vás, kteří se třeba na ten Vánoční nedostali.

Takže teď pomalu hurá na těšení se na jaro.

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *