Valentýnské „Miluji Tě“

18.2.2019

Já mám tenhle svátek prostě ráda. Ano, lásku si máme ukazovat každý den, ale to neznamená, že si nemůžeme udělat jeden den ještě hezčí. To mé Valentýnské ještě čeká, ale mám pro Vás jiné. Na letošního Valentýna Vám ukážu krásně červené přání, které mě potěšilo o to víc, že jsem měla povolenou červenou barvu v jakémkoli množství. Je to přece Valentýn.

Vybrala jsem si papír k Valentýnu vyzývající. Je plný písmenek se zvýrazněním těch do slova „love“ a „i ♥ you“ apod. Je krásný. Umístila jsem ho na červený podklad, aby vynikl. Na tituální stranu jsem si do koláže vybrala srdce z ruží, které jsem vyřízla stejnou šablonou, černou vlaječku se srdíčky, aby byl vidět i ten pánský aspekt, chipboard „Miluju Tě“, mix květů, provázek, ozdobnou svorku, několik červených kamínků a pár srdíček k dozdobení.

Text uvnitř si připravila klientka sama. Jste zvědaví? I uvnitř jsem použila červený podklad a stejný písmenkový papír. Text jsem doplnila stejnými srdíčky a kamínky, které jsem použila i na titulní straně.

Pod textem je samozřejmě i místo na pár ručně psaných slov s láskou. Já měla Valentýna nádherného, věřím, že i vy. Zkusili jste vyrobit nějaké přání sami? Pochlubte se, budu moc ráda ♥

Napsat reakci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *