Svatební v kombinací kraftu a bílé

2.10.2018

Víte z čeho mám radost? Když jsou mými klienty i muži. Jsem nadšena z toho, že přesto, že je svět tvoření z papíru spíš holčičí, zaujme i je.

Tentokrát jsem dostala objednávku na svatební gratulaci jejíž součástí bude obálka na peníze. Vycházela jsem ze svatebního oznámení budoucích novomanželů, ti zvolili kombinaci bílé a kraftového papíru, gratulace je tedy jemnější, v jednodušším stylu, ale myslím, že výsledek je krásný. A to jsem se docela bála 🙂

Gratulace kombinuje výřez svatebčanů z perleťového bílého papíru, jemný chipboard větvičky a kombinaci několika květů. Výřez svatebčanů ale není jen nalepený na kraftovém papíře. Stejný výřez jsem udělala i na něm a druhý perleťový vložila pomocí 3D pásky. Ve výsledku je tak výřez svatebčanů vystouplý a efekt je zajímavější než pouhým nalepením. Doplnila jsem i malou mašličku, která ve výsledku působí romanticky. Svou romantickou roli ale sehrály i drobné kvítky, které jsem umístila na větvičku.

Do vnitřní strany jsem použila také kraftový papír a výřez svatebčanů opačný tomu, který je na titulní straně přání. Do levé části jsem umístila obálku s jemným designem, který jsem doplnila drobnými srdíčky a plastovým kvítkem na „zapínání“ obálky.

Musím říct, že z výsledku mám ohromnou radost. A těším se na další takové ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *