Svatební tvoření v plném proudu

1.7.2019

Může se zdát, že jsem si s tvořením dala pauzu. Opak je ale pravdou a já tu mám takových projektů, které jste neviděli, že o články mám vystaráno na dost dlouhou dobu. Velkou část času mi teď zabíraly baby projekty, svatební a narozeninové je ale hrdě dohání. K těm se všem postupně dostanu. Dnes vytáhnu z rukávu jeden ze svatebních setů.

Set obálky a gratulace je z jemné květinové kolekce 7th Heaven od Mintay, kterou najdete v obchůdku Paper Garden, stejně jako další krásné svatební kolekce. Pro tento set jsem zvolila jemné tóny, krom klasické růžové najdete i modrou, která se schovává v kvítcích. Kombinovala jsem s krajkou, kytičkami, chipboardem ptáčků na srdíčkové větvičce, který mám moc ráda, a samolepícími perličkami. Spoustu svatebních chipboardů najdete zde.

Na obálce jsem použila stejný styl i doplňky. Použila jsem i vystřihované květy, které se začínají na mých projktech objevovat častěji. Do obálky mohou přijít samozřejmě peníze, dárkový poukaz, ale klidně i soukromý dopis apod.

Mix kvítků ladí s kvítky na papíře, český text má ráda většina z Vás a tento konkrétně je velmi oblíbený. Jde o razítko, otisk je tak vždy originální.

Vnitřní stranu jsem ponechala volnou pro text, zdobí ho jen pár perliček a oslovení opět formou českého razítka.

Svatební sezóna je v plném proudu, já ji mám moc ráda stejně jako tvoření pro ní. Užívejte sluníčka i nového týdne a tentokrát brzy na viděnou u dalšího článku 

 

 

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *