Svatební album jako svatební dar

28.9.2018

Ve sváteční den bych Vám ráda ukázala jednu srdcovou záležitost. Když jsem byla ke konci srpna na Slovensku, tvořila jsem jednu z důležitých zakázek. Zakázku, která má zůstat památkou na celý život, měla být speciálním svatebním darem a něčím výjimečným. Kamarádka mě oslovila s prosbou na vytvoření svatebního alba.

Se vší odpovědností jsem se od zákazky vrhla. Vybrali jsme barvy, které jsou oblíbenými barvami nevěsty, korespondovaly se svatbou a zároveň byly krásně něžné, aby celek působil jako svatební.

Zákazku jsem tvořila na etapy a hezky do noci, přitel se mnou trpelivě seděl u stolu do dvou rána, pomáhal mi a tvořili jsme. I fotku z tohohle tvoření jste mohli vidět na instagramu.

Z výsledku jsem ale sama byla nadšená. Mám ráda jednoduchost, když vše ladí a samozřejmě je pravdou, že v každém svém výrobku mám svůj podpis.

Celý základ alba je vytvořený z kartonů potažených papíry kolekce UHK Gallery – Desert rose. Album je plné stránek, které se otevírá z obou stran, poskytuje spoustu prostorů na fotky ze svatby, na připravená místa a kartičky se jich vejde cca 40, ostatní se dají vkládat samostatně.

Na začátku alba najdete i kapsičky pro vložení různých drobností ze svatby. Několik kraftových papírů v různých tvarech jsem spojila knihařským kroužkem, aby se na ně dalo přilepit cokoli, co si ženich a nevěsta budou přát ze svatby schovat.

Spoustu chipboardů, krajek a dalších ozdob jsem nemohla vynechat. Zlatá nit protkává a obmotává některé ze stránek a album je plné Project life kartiček se svatební tématikou. Na některé z nich lze umístit fotku, na nekteré cokoli napsat. Zvolila jsem tyto. A v albu samozřejmě nesmí chybět i čistá stránka pro blahopřání svatebčanů.

Album mělo úspěch a to je to, co mě vždy hřeje u srdce. Co na něj říkáte vy, budu moc ráda, za Vaše komentáře. Krásný sváteční den ♥

4 komentářů

 1. Album na fotkách vypadá opravdu nádherně, ovšem ve skutečnosti …Bere dech… Vím, že se na tebe mohu vždycky obrátit s něčím co je naprosto výjmečné, z čeho jde mráz po zádech jak je to dech beroucí a památka na celý život. Přesně tak a ještě víc, než jsem si přála aby tento dárek znamenal i pro milované osoby, kterým byl určen. Ještě jednou děkuji .

  Odpovědět

  1. Klári, moc děkuji za Tvá slova, tentokrát vzaly dech mě 🙂 Moc Ti děkuji i za Tvou důvěru a jsem ráda, že jsem si tohle album mohla střihnout 😉

   Odpovědět

 2. Vím, že se mohu vždy spolehnout a ty víš, že to určitě není naposledy 🙂 Mé díky je oprávněné 😉

  Odpovědět

  1. Moc děkuji :*

   Odpovědět

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *