Svatba v oranžových tónech

25.9.2017

V posledním článku jsem Vám ukázala jak jsem si hrála s průhlednou částí přání, na kterou jsem použila zbytek plexiskla z rámečku na fotku z ikei. Stejný způsob tvoření jsem použila při zakázce na jednu slovenskou svatbu. Vytvářela jsem svatební set, gratulaci v kombinaci s obálkou na předání peněz jako svatebního daru. Měla jsem volnou ruku co do barev i podoby, takže jsem sáhla po barvě, se kterou jsem já ještě nepracovala. Sice miluju růžovou, ale samozřejmě si uvědomuju, že každý není jako já 🙂

Přání je formátu 13,5 x 13,5 cm a i tentokrát se otevírá směrem nahoru. Pro vložení průhledné části z plexiskla, plastu, bylo třeba vrchni část uříznout, jen jsem tentokrát zvolila jinou šířku průhledného prostoru. Potřebný pruh plexiskla jsem k základu přilepila oboustrannou lepící páskou. Rozhodla jsem se pro oranžové tóny a měla jsem papír plý srdíček, mezi kterými byla i ta oranžová. Jak můžete vidět, spodní část je o něco širší než horní, centrální zdobení budu směřovat do spodní části.

Dozdobení tvoří kombinace třešňových květů z Paper Garden v oranžových tónech v kombinaci s dalšími lístky a větvičkami. Pod květy jsem vložila výřez svatebčanů ze stejného papíru, který jsem použila do vnitřní strany přání. Papír je světlý, protože na něj přijde text, který už napíše ten, kdo přání bude předávat. Z levé strany jsem ještě umístila nápis „Novomanželom“. No a na titulní straně jsem k dozdobení použila ještě samolepící perličky v ladících tónech a několik květů jsme umístila i do horní části. To už je ale menší kompozice drobnějších kvítků.

K přání jsem vytvářela také visačku pro vložení peněz. Myslím, že už není úplně potřeba psát krok za krokem, jak vznikalo, ale nakoukněte a snad s Vám bude do setu líbit 😉 Papír se srdíčky jsem doplnila i výřezy ve tvaru srdce a na horní části visačky jsem použila kombinaci pozaďového chipboardu, třešňových květů, perliček a řekla bych příhodného razítka.

Tak ať sa plnia sny …

 

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *