Svatba v červeném podruhé

24.9.2018

V duchu letních svateb pro Vás ještě pár svatebních gratulací mám. Dneska jsem vybrala jednu vyčnívající. Respektive kombinace moderní, ale není úplně pro všechny nevěsty. Jen ty, co rády vyčnívají 😉 Jako já …

Červenou svatbu u mně nevidíte poprvé. Klientka si vybrala podle inspirace dřívějšího setu, na který se můžete podívat zde. Nějaké další indície jsem také měla, takže jsem se vrhla na výběr kombinací. Připravovala jsem celý set i s obálkou na peníze.

Vzhledem k velikosti obálky jsem si tentokrát musela embossovaný papír pořídit ve větší velikosti, standardní embossovací kapsy by mi nestačily. Jemný vzorem vytvořil dojem, který jsem potřebovala a kombinace s lehce perleťovým bílým podkladem udržela svatební ráz celého výsledného dojmu.

Na vrchní stranu přání jsem samozřejmě použila kombinaci červených kvítků, chipboardu a jednoho z oblíbených českých razítek. Kamínky jsem tentokrát vynechala, svou úlohu splnily stužky.

Oproti tomu vnitřní strana působí možná více zámecky, ale samozřejmě spojuje přání s obálkou na peníze. Vzor papíru se tak opakuje v srdíčku právě na obálce. K dozdobení jsem použila dřevěné srdíčko do spodní části, které jsem také zoapkovala na obálce.

Nevěsta s ženichem už gratulace pročetli, ani jim však nesmím zapomenout popřát vše nej do společné cesty životem ♥

 

Napsat reakci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *