Slavili jsme 4. narozeniny

8.4.2020

Spousta z vás s námi slavila už 4. narozeniny Paper Garden. Oslavy byly super a užila jsem si to s vámi i já. V rámci jednoho z úkolů pro Vás jsem si zkusila záložky do knížek s chrastítkem, které vyráběla naše Péťa Vipeta a musím Pétě moc poděkovat. Hnedle byla chuť tvořit i v této době. Určitě se podívejte na její dokonalá alba, najdete je tady.

A jak ta moje chuť dopadla? Po prvních dvou záložkách, které se mi tak moc líbily, jsem se další den vrhla na dalších šest. Takže tu mám takovou menší zásobu dárečků. První záložky vznikly z kolekce  Paradise Apple Tree od Galeria Papieru. Ty jabloňové kvítky jsou vrchol něžnosti. Ke kolekci jsem měla i několik pásků, ze kterých jsem vystřihala kvítky na dozdobení záložek.

Další kolekce, kterou jsem použila je Happy Place od Mintay. A trochu jsem střihla i do víc pánské Vintage Bisou od Craft O’Clock.

Na každou záložku jsem kromě vystřižených motivů nalepila samolepku. Vybírala jsem z celé řady, kterou na Paper Garden máme. No a flitrů do chrastítek už mám taky docela slušnou zásobu. V každém chrastítku je schovaný chipboard a to je celé kouzlo. Peťo, za tenhle svěží nápad moc děkuji 😉

A příště pro Vás mám milníkovky pro Verunku ♥

2 komentářů

  1. Eri, jsou skvělé. Každá je jiná a originální 🙂 To budou dárečky!

    Odpovědět

    1. Peti, moc děkuju za tak super inspiraci i pochvalu 😉

      Odpovědět

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *