Barva letošních Vánoc – růžová

31.12.2018

Letošní poslední článek o tvoření ode mě bude o třetí vánoční kolekci, kterou jsem pro letošní tvoření použila. Opět je z dílny Laserowe Love a kolekce se jmenuje Shabby Winter. Naleznete ji v obchůdku Paper Garden zde. Letos je jednou z vánočních barev i růžová, což mě nadchlo, kolekce si tak u mně našla své významné místo.

Z kolekce jsem připravila samá přáníčka. Byla totiž první, na kterou jsem letos šáhla a úplně jsem jí propadla. A pak mi došlo, že Vánoce nejsou jen o přáníčkách 🙂 Nevadí …

I v této kolekci nesmí chybět sněžítko. Tentokrát jsem ho doplnila chipboardem vánoční kouličky.

Vellum také nechybělo, připravila jsem ho ve formě visaček, jelikož i součástí této kolekce jsou visačky, takže proč jich nevyužít. Na vellum jsem embosovala zlatým práškem sněhové vločky.

Když máte dokonalý chipboard, který je velký skoro jako celý základ přání, udělá Vám velkou službu. Citlivě pak jen doladíte detaily a máte hotovo.

Kromě čtvercového formátu jsem několik přáníček udělala i ve formátu A5. Zkusila jsem jedno přání udělat tak jako u jedné z předchozích kolekcí, jako oboustrannou kartu.

Nevěřila bych, že růžová může vypadat na vánočních přáních tak dobře. Možná jsem se na některých nechala trochu unést, ale tím spíš jsem se přesvědčila, že růžová k Vánocům hezky ladí.

Tak co říkáte? Dáte růžové na Vánoce šanci? ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *