Růžová ve svatebním

8.10.2017

Moje milovaná růžová. Byla jsem oslovena s prosbou o svatební set gratulace a obálky na peníze od rodičů nevěsty. Svatba se konala v pátek 29.9., takže Vám ho už můžu ukázat a těším se na každou zpětnou vazbu.

Vzpomínáte na svatební set v červené z ledna letošního roku? Najdete ho zde. Tak právě ten oslovil maminku nevěsty a požádala mě o kombinaci, ve které hraje prim světle růžová, kterou si nevěsta pro svou svatbu vybrala. No, co Vám budu povídat, mé srdce zaplesalo 😉

Jak tušíte, přání tvoří základ o rozměru 13,5 x 13,5 cm. Jako podklad jsem zvolila papír se vzorem dřeva, ale lazený do růžové barvy. K dozdobení jsem si připravila širokou krajku, světle růžovou stuhu, mix třešňových a dalších květu od Paper Garden a samolepící perličky. Také přišel na řadu samozřejmě i bigshot, použila jsem klasickou šablonu ve tvaru srdce s textem „Našli jeden druhého“, který byl přímo požadavkem. Tak hurá na tvoření.

Papír jsem si uřízla na formát cca 13 x 13 cm, vždy si dávám i pozor na to, jakou část papíru si vyberu, mám na mysli část vzoru. Nejde uříznout jen tak jakýkoliv. Připravila jsem si dostatečný dlouhý pruh stužky i krajky a nejprve krajku jsem umístila do horní části čtverce a zafixovala na rubové straně základového papíru. To stejné jsem udělala s krajkou. Do výřezu srdce jsem umístila požadované razítko a po uschnutí jsem ho pomocí 3D pásky umístila na přání. Ze stejné stužky, kterou jsem použila, jsem si připravila mašli a tu také zafixovala a přilepila tentokrát do pravé horní části na již nalepený pruh stužky. Papír jsem z rubové strany opatřla 3D páskou ve všech 4 rozích, ale ještě nelepím. Nejprve jsem si naskládala a přilepila kompozici květů. Těch bylo nakonec celkem 7. No a teď už nastala ta chvíle, kdy jsem vše přilepila k základu přání. Dozdobila několika perličkami a otevřena přání k dozdobení vnitřní části. Ta je opravdu jednoduchá, aby vše hezky ladilo a zůstalo jemné. Světle růžový papír s jemným vzorem nebrání napsání textu a ladi s vrchní stranou přání. Opět pár perliček a první část setu je hotová.

Než jsem se pustila do tvoření, viděla jsem fotky svatebního oznámení nevěsty a ženicha. Kombinovali světle růžovou a hnědou barvu, proto jsem ji chtěla použít i já. Na přání se mi úplně nehodila do kompozice, ale na obálku jsem ji použila u spodní části. Vrchní část obálky je tvořena stejným barevným papírem se vzorem dřeva, takže myšlenkově se tam ta hnědá také skrývá 🙂 Stužku i krajku jsem umístila opět steným způsobem, stejně jako mašli vytvořenou ze stužky. Na opačné straně je dozdobeno 5ti květy a znou samolepícími dribnými perličkami. Spodní část tvoří čistě dekorační papír v hnědě barvě se strukturou ve vzoru. Do obálky jsem tentokrát připravovala také darovací kartičku, na kterou rodiče nevěsty sami napsali částku, která bude svatebním darem. Zvolila jsem text: „Od rodičů s láskou“ v růžové barvě a na bílé kvalitní jemné čtvrtce, kterou jsem nalepila opět na vzorovaný papír, stejný jako na setu. Posledních pár perliček a kompletní set je hotový.

Novomanželům přeji mnoho štěstí a jelikož jsem se dozvěděla také to, že budou v červnu vdávat druhou dceru, těším se na tvorbu i dalšího přání ♥

 

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *