Rozloučení s Vánocemi 2017

14.1.2018

Na začátku týdne jsem Vám slíbila ještě jednu poslední zmínku k Vánocům. Stromečky jsme odstrojili, ozdoby zabalili do krabice, dárečky už máme za své a tato přání jsou takovou tečkou za letošními Vánocemi. Nebudu to příliš protahovat.

Že jsem letošní Vánoce ladila do zlata, to už víte. To, jak budou přáníčka vypadat, si dopředu nijak nepřipravuji a tohle bylo jedním z těch, které mě svým výsledkem překvapilo a zamilovala jsem se do něj 🙂 Což je to nejkrásnější, zamilovat se do toho, co je vaším výtvorem. Létošní téma sobů, losů a jelenů v kombinaci prošité zlatou nití a papírem trhaným jako když křupe sníh pod Vašimi kroky.

S vděčností jsem přijala i letošní prosbu pro vytvoření kolekce vánočních přání, která putují do Anglie. Pokud by Vás zajímala ta loňská kolekce, najdete ji zde.

Jako téma jsem si vybrala sněhové vločky a to v kombinaci výřezů z pauzovacího papíru a bílého embosu. A ani se neptejte, kolikrát jsem dělala ten výřez s nápisem. Ta šablona mě hodně potrápila.

Letošní Vánoce sice nebyly pod sněhovou peřinou, ale třeba v Anglii byly a doladily tak myšlenku, kterou jsem s touto kolekcí měla v hlavě …

A teď už to jaro, že? 😉

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *