První těhotenské Milníkovky

14.3.2019

A je to tu! První těhotenské kartičky, které jsem vytvořila. Neutrální, něžné a plné kočiček, které budou tohle miminko doma provázet. 

No, já je vlastně vytvořila už několik měsíců nazpět. Ten drobeček, pro kterého byly, je už dokonce pár měsíců na světě. Ale jelikož jsem věděla, že budeme připravovat i milníkové kartičky až se miminko narodí, s vystavením kartiček jsem čekala. A teď ještě čekám než vystavím už ty pro miminko. No prostě zbytečné plánování, zkrátka už Vám je déle schovávat nemůžu a hlavně nechci.

Jelikož jsme samozřejmě neznali pohlaví, zvolili jsme neutrální barvy. Celá sada kartiček se tak nese v duchu jemných tonů, které kočičky pěkně osvítily. Krásně se mi hodila stužka s dekorem kočiček, kterou si tu schovávám, v kombinaci se samolepkami buclatých i hubených a vysokých kočiček.

Texty na kartičkách, které doplnily číselné kartičky, jsme sladily s budoucí maminkou a musím říct, že se nám povedly krásně.

A jaké byly nejkrásnější? To posuďte sami. Jsem zvědavá na Vaše názory.

Připravila jsem i kartičky na chvíli, kdy se rodiče dozví, jestli to bude holčička nebo chlapeček. Samozřejmě maminka použila jen jednu. Kterou? Tak to Vám povím v příštím článku, ve kterém Vám ukážu Milníkovky, které následovaly ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *