Přáníčko, které zabodovalo

28.2.2019

Ano, tahle svatební gratulace totálně zabodovala u Martina. Každý můj hotový projekt prochází samozřejmě jeho kontrolou (prostě se chci pochlubit). Negativní reakce ještě nepřišla nikdy a poznám ty nuance, kdy se mu něco líbí více a něco méně, ale takové hodnocení jsem nečekala.

Doufám, že stejně tak se bude líbit novomanželům, pro které je určena. Vycházela jsem ze svatebních barev, které budou mít a přání má jednu zvláštnost tohoto již brzy manželského páru.

Na svatbě bude součástí výzdoby i juta, proto jsem si k dozdobení připravila kousek i pro gratulaci. Kombinace tmavě modré barvy s přírodní vypadá za mě opravdu hezky, Martin z ní byl doslova nadšený. Zkombinovala jsem stužku i květy, krásný srdíčkový chipboard mi na svatbeních gratulacích připadá vždy něžně romatický.

A co že je tou zvláštností? Zopakovala jsem ji i uvnitř gratulace, kde se schovává prostor pro vložení peněz. Je to obrys bílého trojúhelníku. Ten mají oba partneři vytetovaný. Titulní stranu i kapsičku uvnitř jsem dokombinovala také perličkami.

Na prostor pro napsání přání samozřejmě zapomenout nemůžu, odekorovala jsem ho razítkem s úvodním slovem. Podklad nám také hezky ladí.

No a na zadní straně nesmí chybět můj kočičí otisk.

Novomanželům přeji vše nejkrásnější do jejich manželství. Svatebčanům, aby je krásně doprovodili při vstupu do manželství a společně si všichni užili krásný den ♥

 

 

2 komentářů

  1. Krásný 😍 ta kapsa vevnitř super nápad, už mi odcházela invence 😉

    Odpovědět

    1. Moc děkuji 😍😍😍

      Odpovědět

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *