Otevři dveře Vánocům

23.12.2019

Do Štědrého dne nám zbývá jediná noc. Je to za rohem. Vy určitě víte, že mám ráda alba. Sbírání vzpomínek. Paradoxně na ta pro sebe mi čas nezbývá, ale co dnes otevřít knížku do Štědrého dne? Tu vánoční na pár fotek jako malou vzpomínku na ty letošní Vánoce. 

Když jsem uviděla kolekci The Sweetest Christmas od Mintay, bylo to jako vstoupit do pohádky. Kombinace červenozelené, ale barvy mají jiný odstín, takže působí tak nějak jemněji. Louskáček je dokonalý. Motivy, které v kolekci najdete souvisí s pečením, což je moje láska, ale hlavně i duch, který Vánoce dělá Vánocemi, takže si troufám říct, že vánočnější už kolekce být nemůže. Takže jak že to mé velké minialbum vypadá?

Jako základ jsem použila jeden z designů kolekce, stránku s ústředním motivem pečení. Rozstřihla jsem ji tak, abych vrchní část mohla na stránku umístit pro 3D afekt. Celé album je jako kniha otevírající se z obou stran a na tuhle stránku žádné fotky neumístím. Jen jsem ji dozdobila chipbordem bordury, kamínky a vystřiženými motivy pro 3D efekt celé stránky.

Pravá i levá strana je základem na čtvrtce a právě sem půjdou fotky. Na pravou stranu 3 – 4 fotky formátu 9 x 13 cm,  všechny jsou převázány mašlí. Doplnila jsem chipboard sněhové vločky a  pár vystřižených motivů.

Na levou stranu jsem umístila kartičky z další tradiční součásti každé kolekce Mintay. Na jejich zadní stranu plánuji umístit menší fotky. Kartičky jsem zastrčila za velké chrastítko ve tvaru srdce, které jsem naplnila zlatými lomenými flitry. Kolem dokola jsem umístila vystřižené motivy a chipboard louskáčka.

No a když celé album zavřu, vybrala jsem si takové papíry, aby lákaly k otevření pohádkové knihy. I tady jsem použila vystřižené motivy pro 3D efekt, chipboard louskáčka a borduru dozdobenou kamínky.

Tak co, láká Vás pohádkový příběh? A jaký je Váš Štědrý den? Každý rok stejný nebo ho měníte? Přeju Vám ty nejkrásnější Vánoce, aby byly právě takové jaké si je letos přejete 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *