Narozeniny pana Božského

27.5.2019

Máte doma pan Božského? Tak přesně tohle jméno bylo zadáním pro další narozeninové přání pro pána. Zadání rovnou obsahovalo anglickou verzi tohoto označení, což je Mr. Big. Ani já jsem tohle nevěděla, takže jsem se zase něčemu přiučila.

O tomhle panu Božském jsem zatím slyšela samé superlativy. A jelikož neustále lítá mezi Anglií a naší republikou, zakomponovala jsem i oblíbená letadla. No a vzhledem k tomu, co o něm zatím vím se samozřejmě těším na to, až ho poznám osobně.

Dlouho jsem si hrála s podkladem, pro který jsem si vybrala kolekci Mister Tom’s treasures od PION DESIGN. Nakonec se mi ale podařilo najít krajku, která mi do celého konceptu krásně zapadla, a s papíry ladila, a to dokonce i v kombinaci pár kvítků.

Označení Mr. Big jsem připravila jako visačku a vše jsem doladila boho chipboardem a příveskem letadla. Ještě pár kamínků v barvě stuhy. Jednoduchá přání jsou pro mě zkrátka ta nejtěžší, nicméně myslím, že u tohoto jsem to zvládla.

I uvnitř najdeme jedno letadlo. A dostatek místa pro text partnerky. Kamarádka byla z přání nadšená a i u pana Božského mělo prý úspěch. Crazy Cat se také přidává s přáním všeho nej ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *