Na poukázku na plínky, na první penízky pro miminko

4.1.2019

Já se vážně těšila jak si mezi svátky zatvořím jen tak. Chtěla jsem vytvořit něco nového. Nebo trochu jiného než doteď. Přiznám se, že mě baví dárkové obálky a tak jsem přemýšlela, jak by ta moje obálka mohla vypadat trochu jinak. Víc exclusivně.

Pro takový exclusivní kousek jsem musela použít taky exclusivní kolekci. Tou je rozhodně Theodore and Bella z oblíbené Paper Garden. Vznikla tak obálka zdobená ze všech stran na vázání stuhou.

Obálka je také nově vyšší, takže do kapsičky, která je uvnitř se vejde nejen 1 papír či bankovka, ale klidně i něco vyššího či třeba víc poukazů najednou. Vlastně kdyby obálka nebyla pro miminko, napadá mě, že se do ní takto vejdou klidně i nějaký nový klíč 🙂 Samozřejmě aby obálka vypadala co nejlépe, oblepila jsem i hřbet obálky.

A kde se vzal ten dokonalý chipboard hrajícího si medvídka? Hádáte správně, je z Paper Garden a najdete ho zde. Kromě chipboardu jsem k dozdobení obálky použila několik výřezů, včetně výřezu kočárku, vzájemně spojených 3D páskou. Doplnila svorkou a růžovou mašličkou a nakonec i dvěma korálky na kovové tyčce. Mám doma zásobu korálků a komponentů k nim. Nicméně času je málo na tvoření ještě s nimi, tak je občas zakomponuji alespoň do toho papírového tvoření. Doplnila jsem i několik perliček. Razítko „Vítej maličká“ nesmí chybět.

Kromě kapsičky je uvnitř obálky také celá stránka k napsání věnování. Na dozdobení jsem zde použila výřezy medvídků a plyšových hraček z kolekce Theodore and Bella, štítek a opět mašličkus perličkou.

Samotná kapsička je dostatečně vysoká tak, aby z ní nic nevypadlo. Respektovala jsem dekor papíru a vzor tak jen lehce doplnila kamínky ve stejném tvaru.

Na zadní stranu jsem umístila logo Crazy Cat tak, aby nenarušovalo celkový efekt.

Moc se těším na Vaše reakce na tuto novou obálku a věřím, že kromě těch pro miminka jich vyrobím víc i k jiným příležitostem ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *