Milníkové kartičky pro princezny – Emily a Sofinka

5.7.2017

A máme tu státní svátky, které zase trávím tvořením. Dnes jsem si ale řekla, že je podmínkou abych konečně zvládla napravit své resty a doplnit články k vytvořeným projektům, které mě v mezi čase zaměstnávaly. Avizovala jsem milníkové kartičky, připravovala jsem hned 3 sady a všechny byly pro princezny. Dnes Vám ukážu dvě z těchto sad.

Kartičky jsou všechny formátu A6, už mám ale zálusk na to zkusit něco jiného, tak uvidíme co za nápad přijde. No a jak kartičky dopadly? Tady jsou.

 

Milníkové kartičky malé Emily

Maminka Emily chtěla kartičky barevné a líbila se jí moje první sada kartiček. Kartičky mají tak barevné základy, které se střídají s bílými a najdete na nich snad všechny barvy. Kromě kartiček k narození a všech měsíců do prvního roku jsem Emily připravila i kartičky jako „První svačinka“, „První zoubek“, „První krůčky“ apod.

Sofiiny milníkové kartičky

Sofiina maminka si přála kartičky typicky holčičí, takže růžová, kamínky a líbí se jí i zlatá barva. Dobrá tedy 🙂 To je přesně to, co mám ráda i já. Pro její sadu jsem zvolila malou sadu papírů My little stars od ScrapBerrys. Každý papír sady má motiv něuvěřitelně roztomilých králíčků. Barvy jsou jemné pastelové, proto jsem se rozhodla zkombinovat růžové i se zelenými, barva je opravdu něžná, takže se mi hodila i na tuto sadu milníkových kartiček pro holčičku. Tato sada má kartičku k narození, pak na každé 3 měsíce a další kartičky na přání jako např. „Už sedím“, „První zoubek“ apod.

Oběma sadám jsem vytvořila i titulní stránku a celé balíčky převázala stužkou, aby si maminky mohly kartičky schovat jako vzpomínku na tohle krásné období jejoch miminka. Já už od maminek dostala první fotky a jsou nádherné, mám velkou radost, že se líbí 🙂 V dalším článku Vám ukážu ještě jednu sadu kartiček.

Užívejte krásný zbytek volna a sluníčka.

 

 

 

Jeden komentář

 1. Pánková 29.10.2018 v 14:47

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, zda ještě vyrábíte tyto krásné milníkové kartičky? Hrozné moc bych si přála tyto krásné kartičky pro moji holčičku. Děkuji za Vaši odpověď.

  S pozdravem

  Pánková

  Odpovědět

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *