Milníkové kartičky pro Adélku

9.7.2017

Měla jsem měsíc tvoření, který byl v duchu samých milníkových kartiček pro holčičky. Bylo to krásné tvoření, ikdyž časově náročné, ale zvládla jsem to a milníkové kartičky jsou na světě. Adélčina sada milníkových kartiček je třetí z aktuální série a aktuálně také ta poslední. Její maminka si přála kartičky na každý druhý měsíc a kombinaci pastelových barviček jako jsou růžová, žlutá, mentolová s doplněním srdíček, puntíků motýlků apod. Sada je za mě spíše růžová a krásně holčičí 🙂

I tato sada milníkových kartiček je v rozměru A6 a každá kartička je jiná. Tentokrát jsem zvolila jiný druh fontu a do něj zakomponovala i číslice. Čislice tak nejsou v tomto případě dominantou kartičky, jejich kompozice se trochu liší. Jak se kompozice povedla můžete posoudit sami.

U každé sady se samozřejmě snažím, aby ladila jako celek a dle celkové myšenky, která je samozřejmě v duchu přání maminky, pak ladím i titulní stránku kartiček, která balíček otevírá i zavírá. Ráda bych, aby tento balíček byl něčím, co si maminka schová jako památku, proto je každý balíček ode mě převázán také stužkou.

Dnes už je Adélka doma a já jsem do emailu dostala také její první fotku s kartičkou. Moc jí to sluší a já se těším na další. Adélko, ať si v životě šťastná, zdravá a život si užíváš plnými doušky.

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *