Mamince k narozeninám

14.5.2017

Dnes máme sice Den Matek, přání k němu už jsem Vám ukázala, já ale tento týden připravovala i jedno jiné přání Mamince. Narozeninové. Kamarádce se líbilo to, o kterém jste na mém blogu četli před pár dny. Přání je ale takové, že by ho posloužilo i jako přání ke Dni Matek. Pojďte se se mnou podívat na to, jak jsem ho upravila.

Již z titulní fotky vidíte, že základ je stejný. Nebo spíše stejným stylem, dokonalý dvojník samozřejmě udělat nejde. V hlavní roli je tedy i nyní kolekce s krásným názvem TAKE ME AWAY. Kolekce je rozměru 6 x 6 palců a vzešla od PINK paislee. Bohužel už v minulém článku jsem psala, že si nepamatuju, odkud tuto krásnou sadu mám. Snad mi tedy ještě chvíli vydrží. Připravila jsem si stejných 6 vzorů papírů, jak si kamarádka přála, a nařezala je na proužky široké 2 cm. Základ tvoří přání o rozměru 13,5 x 13,5 cm a bílý čtverec o něco menší než je zvolený základ přání, a to v rozměru cca 13 x 13 cm. Na tento čtverec jsem začala proužky skládat a oboustrannou lepící páskou lepit. Sklad prožků je samozřejmě také jiný, ale nakonec nám vznikne vždy originální podoba. Po kompletním nalepení jsem proužky pomocí řezačky zarovnala s čtvercem. Znovu zmíním přesné skládání. Není to nic komplikovaného a na výsledku to oceníte. Na dekorování už není opravdu moc třeba.

Do středu přání jsem vybrala kartonový chipboard značky Keta „Mamince“. Najdete ho zde. Ten ale sám o sobě nevypadá zrovna ideálně a v tu chvíli jsem měla jasno. Kamarádka, stejně jako já, je milovníkem zlaté barvy, takže tuším, že její maminka by mohla být na stejné vlně. Takovýto kartonový výsek můžete zdobit mnoha způsoby. Já se rozhodla pro zlatý embossovací prášek a kartonový chipboard naembossovala. Po zaschnutí jsem ho přilepila pomocí Accents Glossy a do pravé spodní části pak přidala již jen několik růží z Paper Garden.

Dovnitř přání jsem nalepila dva ladící proužky a použila chipboard srdíčka, který jste viděli i na první přání tohoto designu, ale našla jsem srdce dokonce s mašličkou uvnitř. Když jsem tenhle chipboard našla, věděla jsem, že ho musím použít, kamarádka totiž, stejně jako zlatou barvu, miluje mašličky. Víc jsem už nepřidávala a nechala tak místo na vlastní text pro maminku. Když jsem hotové přání kamarádce předávala a viděla to nadšení z něj, měla jsem ohromnou radost 🙂 Řekla, že je prostě dokonalé. Věřím, že stejně nadšená bude i maminka 🙂

Crazy Cat se také přidává s přáním krásných narozenin ♥

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *