Malý indián slaví 1 rok

30.8.2017

Malý indián je Davídek, který před nedávnem slavil své první narozeniny. Jeho maminka, a má kamarádka, mu odmalinka říká „Malý indián“, má svůj krásný indiánský koutek, takže jaké zvolit přání k 1. narozeninám bylo samozřejmě jasné. Věděla jsem, co chci připravit, ale netušila jsem, že se mi z toho vyklube 3D projekt 🙂

Pro indiánské Teepee jsem si musela připravit základ ze čtvrtky, který tvoří 3 trojůhelníky. Následoval výběr barevné konbinace papírů, chtěla jsem, aby bylo Teepee samozřejmě jasně klučičí, ale zároveň i takové decentní a jemné. To dokázala kombinace šedé a světle modré barvy. Titulní stránku jsem dozdobila smotaným kouskem modrého provázku a 3D páskou dolepila kruhový výřez s otisky jedniček. Na úplný vrch přišla velká výraznější jednička jako ta hlavní. Druhá venkovní stránka dozdobena samolepkami mráčků a 3D hvězdičkami. To proto, že zůstává v prvním kroku otevření Teepee viditelná a ja chtěla, aby ladila s vnitřní částí.

Ve vnitřní části jsem na krajních stranách použila modrobílý papír s drobným vzorem vlaječek a doplnila je dalšími 3D hvězdičkami. Prostřední strana je čistě modrá, protože na ní přijde cedulka s přáním pro oslavence. Ta je na volno k základu připevněna tentokrát bílým provázkem a to proto, aby byla v prostoru při zavření Teepee.

Aby Teepee mohlo bý skutečně 3D a stát, použila jsem 3 špejle pro konstrukci. Špejle jsou přilepené a na vrchní části, kde se potkávají, ještě svázané stříbrným provázkem. Ten jsem nechala dlouhý a na jeho konec navázala několik vzájemně ladících korálků. A nakonec? 🙂 Na úplný konec jsem zavěsila ozdobu ve tvaru malého medvídka s květinou.

 

Tak co říkáte? 🙂

 

Napsat reakci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *