Když se slaví pod taktovkou příšerek

6.8.2020

Dnes pro Vás mám recept. Vezměte příšerky, kterých se vaše děti bojí, trochu té růžové, mentolové a modré, duhy, nějakého toho jednorožce a kytičky, řádně promíchejte a máte koktejl zvaný The Sweetsters. Přesně tohle udělala Craft O’Clock. A musím říct, že mě tedy tímhle koktejlem dostali.

Nad tím, co z téhle dokonalé kolekce vyrobím, jsem si lámala hlavu docela dlouho. Jelikož jsem dočasně přestěhovaná, tvoření je komplikovanější, těžko se mi k němu dostává, tvořím spíše na etapy, každopádně z téhle kolekce mi ještě dost zůstalo na další projekty. Jeden takový etapový víkend jsem si udělala stříhací den. To když jsem si vzala na paškál doplňkové papíry ke kolekci a stříhala příšerky, jednorožce a obláčky a kytičky. A tvoření přišlo na řadu další víkend. Tvořím do šuplíku, ale úplně jsem nechtěla tvořit něco, co by zůstalo nevyužito a bylo jen dekorací. Takže jsem si řekla, vytvořím krabičku a časem do ní přijde nějaký ten dáreček.

 

A teď to přiznání. Asi nemá smysl si hrát na to, že vše vyjde, tak jak si plánujeme. Přiznejte se, jak často skončí vaše tvoření, plány, recepty úplně jinak? Co se nestalo, samozřejmě, že jsem nazdobila spodní část krabičky namísto té větší, která krabičku má zavřít.. No a co teď. Takže jsem polovinu krabičky spojila se základem přání, které je na druhé straně a zároveň je udělané tak, že tvoří stojánek. Takže máme přání, vlastně i dekoraci a skoro krabičku.

Teď už se na ní se mnou pojďte podívat víc zblízka. Kolekce vypadá narozeninově i jakkoliv oslavně, takže jsem nemohla tvořit bez mašle. Tu jsem udělala hned trojitou. Jednak nevím, zda bude holčičí nebo klučičí, jednak taky proto, že příšerky v téhle kolekci barvičkami také hýří. Zdobila jsem spodní část, protože na vrchní část jsem použila papír s dekorem slavnostních vlaječek. Jako základ jsem použila dva výřezy visaček, mezi nimi je krajka a na horní visačce jsem udělal dva otvory pro průchodky, kterými jsme protáhla ozdobný provázek.

Vrstvením vzniká hezký plastický dojem i bez 3D pásky, tu jsem použila jen minimálně. Na horní části krabičky najdete celkem 5 příšerek a kompozici dalších vystřižených motivů. Boční strany a kraj zdobí části kruhových ozdobných výřezů a další drobné motivy.

Z druhé strany je vložený základ přání, který je dozdobený uvnitř tak, aby bylo možné vložení ručně napsaného vzkazu. Na přilepený papír by se v této podobě psalo špatně. Zavřená část přání má na sobě další visačku a právě ta tentokrát slouží nejen k otevření, ale také jako stojánek, když necháme krabičku stát.

 

Co říkáte takovýmhle dárečkům jako blahopřání? Budu ráda za vaše názory 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *