Když prší zlato v dešti

10.7.2019

Název lehce tajemný, ale zlato na tomto přání najdete! Jsou kolekce, které mě nadchnou, ale pak dlooouho leží doma a pak jsou kolekce, které chci pořád dokupovávat. Jednou z nich je kolekce Love in Bloom od od Piatek 13. A tak vznikl už několikáty projekt, tentokrát opět pro svatbu. 

Její jemné tóny se krásně romanticky kombinovaly právě se zlatou, která se mi na svatbu dokonale hodí. Stále víc a víc mě baví chrastítka, takže ani tahle gratulace chrastítku neutekla. A naplnila jsem ho rovnou zlatem, aby toho štěstí nebylo na svatebním přání málo. Alespoň symbolicky.

Vystřihávala jsem květy, vázala mašle, kombinovala krajku, květy, perličky i svorky. To je fáze, která mě baví nejvíc. Tohle přání je zkrátka nabité něžnou romantikou. Kolekce boho chipboardů z obchůdku Paper Garden je pomyslnou třešinkou na dortu.

Zlatého písku je v chrastítku právě tak akorát, aby se při každém naklonění přání hezky přesýpal. Když se zadíváte více z blízka, najdete v písku i růžové částečky, takže se mi hodil dokonale.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jsem na jednu stranu poměrně konzervativní. Když se mi nějaká kombinace líbí, mám problém se od ní odklonit. Častokrát tak kombinuji stejné druhy kytiček. Tentokrát jsem ale šáhla i vedle a spektrum květů je pestřejší. Možná to způsobila právě kombinace květu v designu této kolekce.

Na visačku jsem si vybrala jeden papír z kolekce. Líbí se mi visačka vždy s průchodkou a bílá šňůrka na ní ladí s doplněnou mašličkou vedle chrastítka. Růžová svorka je pro mě takový malý diamant na této gratulaci. 

Uvnitř i na přední straně jsou také drobné perličky. Kamínky by v tomto případě celek už rušily. Na vnitřní stranu jsem vystřihávala květy, které jsem ještě doplnila stejnou krajkou jaká je na přední straně, nicméně pro text je samozřejmě dost místa.

Jaká je vaše představa ideální svatební gratulace? Moc ráda se o ní dozvím, napište mi do komentáře ♥

 

 

 

 

 

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *