Kalendáře malého Davídka

30.12.2016

Davídek má dneska svátek. Je to jeho první a já mu samozřejmě přeji jen to nejlepší. Má za sebou také první Vánoce a kromě sebe, jakožto samozřejmě největšího dárku, už naděloval také. Maminka Radka si přála vytvořit hned 4 kalendáře pro členy rodiny. Kalendáře plné Davídkových fotek, které budou vypadat tak trochu jinak než ty tištěné. Tak jsem se na to s radostí vrhla a se svolením rodičů se na malého Davídka můžete podívat i vy.

Základy jsem vytvořila z černého kartonu dvou tlouštěk. Tlustší na podstavec, tenčí na jednotlivé stránky. Jednotlivé stránky jsem svázala za pomoci vázacího strojku Zutter a kovové vázací spirály. Musím říct, že vyladit práci s ním byla docela fuška. Pak už jsem jen řezala, lepila, tiskla, ladila atd. Úžasné je silikonové razítko chytrého kalendáře v českém jazyce, které můžete přizpůsobit každému jednotlivému měsíci. Takže hledat na internetu, jak který měsíc bude přesně na dny a neudělat chybu. Razítko najdete na www.paperoamo.cz zde.

Každý jednotlivý list kalendáře je samozřejmě plastický, i když tentokrát jsem 3D pásku vynechávala, je tak potřeba zajistit stabilitu kalendáře, aby se nerozjížděl, když ho postavíte na stůl. To jsem vyřešila průchodkami a stužkou. Obě dvě strany podstavce jsem uprostřed opatřila průchodkou a provlékla stužku, která měla na obou stranách mašličku. Tím nastavíte i vzdálenost stran podstavce tak, jak si přejete.

Kromě kalendářů jsem s Davídkem připravovala i Vánoční přání. Ta byla na žádost maminky zcela jednoduchá. Na vrch jsem tak umístila jen výřez stromečku s hvězdičkami, které jsem obarvila Distress inkoustem na červeno a na špičku ještě velkou hvězdu. Uvnitř přání pak byla vánoční fotka malého Davídka s dalším stromečkem a ozdobou. Dáreček pod stromeček. No a dupačky dokonalé, že? 🙂

Kalendáře se prý moc líbily a pro Vás je to další inspirace o tom, co vše je ve světě papíru a Crazy Cat možné.

A dnes už dobrou noc …

 

2 komentářů

  1. Pavlína Mikošková 2.1.2017 v 13:54

    Tohle jsou nejlepší dárky 🙂 Máš to moc krásné a ten černý základ je super.

    Odpovědět

    1. Souhlasím, jsou to nejkrásnější dárky a největší odměnou je, když se líbí 🙂 Moc děkuji 🙂

      Odpovědět

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *