Jednoduchost umí být pěkně zapeklitá

23.3.2020

Každý z nás se teď pere s karanténou jak to jen jde. Já bych ráda čas využila také k tomu pohýčkat Crazy Cat a tak jsem si dnes chtěla vytvořit něco malého bez účelu, pro radost, pro mě. Zapojila jsem Vás prostřednictvím stories, se kterými se stále učím. Ještě jednou děkuju, že jste se mnou včerejšek strávili.

Správně jste tipovali, že jsem se rozhodla tvořit s věcmi, které mi v pracovně už nějakou tu dobu leží. Velká výzva to zatím ještě nebyla, ale jako rozjezd to můžeme brát. Řekla jsem si, že tedy zkusím tvořit bez kolekce, která většinou mé tvoření nějak už na začátku směřuje. Proto jsem si připravila třpytivé papíry v modré, zlaté a růžové barvě a také bíly strukturovaný papír. Nějakou tu dobu už tu také mám Gelatos od Faber Castell v barvách Macarons. Ty mě lákaly a konečně nalákaly ..

A co se mi nakonec povedlo?

Po několika pokusech jsem použila kombinaci třpytivého růžového papíru, výřezů, zlaté barvy, jednoho odstínu Gelatos a modrého kvítku z nové várky kytiček z naší Paper Garden. V balíčku totiž najdete přesně mix pastelových barviček a vybírat můžete hned z několika druhů. Připravila jsem si tedy přáníčko.

Komu udělá radost zatím nevím, ale řeknu Vám … s tou jednoduchostí to vůbec jednoduché není 😀

Tak co říkáte? Zpříjemníme si tu karanténu příjemnými barvami?

Já se na Vás těším zase s dalším tvořením a Vám přeju spoustu nápadů do chvil, které teď trávíme doma ♥

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *