Exploding box pro miminko

10.9.2018

Dneska pro Vás mám novinku. Znáte exploding box? Za mě je to krásná podoba toho, jak popřát k jakékoliv příležitosti od narozenin, přes svatbu až po ty miminkovské záležitosti. A jelikož moje tvoření je právě o těch miminkovských záležitostech, střihla jsem si růžový miminkovský exploding box. Nemáte představu, co v něm najdete? Tak pojďte, ukážu Vám ho s radostí. S exploding boxem přichází i moje první video, které zatím uvidíte na FB stránce zde, vzhledem k jeho velikosti.


Pro jeho vytvoření jsem použila kouzelnou sadu baby papírů od Pion Design, Theodore and Bella z mé oblíbené Paper Garden. Doplnily je samozřejmě i papírové kytičky. Spousta kytiček. Exploding box je nazdobený zvenku včetně víčka boxu. Na víčko jsem umístila kartičku s popisem, kombinaci květů v holčičích barvách, chipboard ve tvaru kolébky, mašličku a zabrousila jsem i do své sbírky korálků, které jsem také zakomponovala.

Po otevření boxu se Vám otevírá takový malý svět, který může schovávat samotné přání, dáreček, obálku se vzkazem či bankovkou apod. Krabička se rozpadne do všech stran a vy můžete hledat, co vše pro vás má přichystané.

Detailů má takhle krabička víc než dost. I uvnitř jsem použila různé chipboardy, kombinací kvítků, korálky na jehle. Obálka schovává malou kartičku, do které lze napsat vzkaz. Obálka může sloužit i jako prostor pro bankovku. Jehlu s korálky jsou použila i na zavírání obálky.

Zaujal Vás? Prozraďte mi, co na něj říkáte a jak se Vám exploding box líbí, budu se těšit  ♥

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *