Den Matek u nás

16.5.2019

Druhá květnová neděle patří tradičně maminkám. Se svým datem je to většinou už krásný skoro letní den, bohužel tohle nám letos moc nevyšlo. A tak potřebujeme zahřát maminčino srdíčko jinak. Jaká přání jsem na letošní Den Matek připravovala já? Jedno pro tu mou a ještě dvě další. Tak hurá na ně.

To své jsem připravovala z dokonalé kolekce od Mintay, kteru najdete v obchůdku Paper Garden. Je to kolekce Lovely day, takže už její samotný název naznačuje, že jsem určitě vybrala správně.

Text jsem si připravila sama, pohrála jsem si s fonty i jejich velikostí.

Ke Dni Matek patří samozřejmě kytička, takže kytičky musely hrát hlavní roli i na přání. Nebylo pak třeba již nijak moc přání přezdobovat. A když kytičky, tak hezky rovnou kombinace různých kvítků. Nepřeberné množství jich najdete zde.

A přání včetně právě textu se tak líbilo, že jsem druhé pro další maminku tvořila velmi podobné, jen s respektováním oblíbené barvy dotyčné maminky, kterou je, jak jistě vidíte, fialová. Skvěle mi tak posloužila kolekce Scent of Lavender od Pion Design.

U tohoto přání jsem mezi květy posadila andílka a doplnila je také fialovo bílou šňůrkou.

Poslední přání také respektuje oblíbenou barvu dotyčné. Je však pro babičku od vnuka, nechali jsme tak bez textu, který přišel až dovnitř přání. Na řadu přišla kolekce 7th Heaven, opět od Mintay, kterou jsem skombinovala s kolekcí Awakening od Piatek 13.

Vidíte dalšího andílka? Je to tak. Tento je v podobě kovového přívěsku. A hlavní roli v podobě krásného chipboardu i kytiček hraje opět zahrádka Paper Garden.

 A jaká přání jste dostaly nebo darovali vy svým maminkám? ♥

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *