Děkuji, paní učitelko!

27.6.2018

Tento týden jsem připravovala jedno milé rozloučení s paní učitelkou žáků 1.B základní školy v Úhonicích nedaleko za Prahou. Potřebovali jsme vytvořit něco většího, kam se budou moci podepsat paní učitelce všechny děti a zároveň paní učitelce předat dárkový poukaz. Připravila jsem tedy vlastně velké přání a k němu již dobře známou obálku na poukaz.

Abych měla pro děti dostatečně velký prostor, použila jsem čtvrtku formátu A3, kterou jsem lehce zmenšila po její menší straně. Poděkování je souměrné, stuhu lze pohodlně stáhnout a po otevření paní učitelka uvidí podpisy všech svých žáčků.

Do vnitřní strany jsem umístila chipboad na míru dělaný, stránku, ozdobila sponkou s mašlí, která také posloužila jako úchyt pro obálku na dárkový poukaz. Dárková obálka samozřejmě ladí s celým podekováním a opět vychází z formátu A4. Dozdobena je papírovými květy z Paper Garden a několika perličkami.

Budou detaily? No jistě 🙂 Včetně detailu podpisu za celou třídu formou samolepících písmenek a čísel jako 1.B.

Baví Vás dávat lidem ve svém okolí přání, která jsou tak trochu jiná? 🙂 Napište mi 🙂

Jeden komentář

 1. Jana Poljaková 20.6.2019 v 23:00

  Dobrý den.
  Chtěla jsem se zeptat, stihneme ještě objednat jedno přání, poděkování paní učitelce do konce školního roku ??? Bylo by to jen větší přání s možností vložit, připnout klip se jmény dětí ??
  Možnost obrázku, velikosti, ceny ??
  Děkuji Jana Poljaková

  Odpovědět

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *