Děkujeme, paní učitelko

3.5.2019

Je začátek května, nezdá se to, ale konec školního roku je tu cobydup. No a já už tu mám první vlaštovku na poděkování a zároveň rozloučení s paní učitelkou, která čeká miminko. 

Pro tuhle příležitost jsem si vybrala nádhernou kolekci Vintage baby girl od Loserowe Love. Chvíli si musela počkat, ale čekala jsem na ten správný projekt. Kolekci mám přichystanou i ve verzi pro chlapečka, uvidíme, pro jaký projekt.

Paní učitelce se na poděkování chtějí podepsat samozřejmě všechny děti, klasická velikost by nám v tomto případě tak určitě nestačila. Výsledný formát je jen o něco menší než A4. Čtvrtku jsem si nařezala tak, aby se otevírala jako dvířka a ta se svážou na mašlí. Mašli jsem provlékla chipboardem věnečku se srdíčky. Spoustu krásných věnečků, které můžete použit pro podobný způsob uvázání najdete zde.

Do vnitřní části jsem text tentokrát umístila za pomoci tiskárny. Spodní část jsme dozdobila nádhernou kačenkou s růžovou mašlí a doladila kamínky.

K poděkování jsme ale potřebovali i dárkovou obálku, do které mají děti s rodiči něco pro paní učitelku připravené. Samozřejmě obě části tvoří set, takže nesmí chybět mašle, doplnila jsem i visačku růzového kočárkuchipboard králíčka a mix barevných kytiček.

S paní učitelkou se loučíme samozřejmě i když ji v září zase uvidíme. My jsme jako děti nosily jen kytičku, co říkáte na to dokombinovat ji i takovýmto poděkováním? ♥

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *