Dárky ve vánočních obálkách

1.1.2018

Je 1.1.2018. Celý život mi vždy trvá si zvyknout při psaní nového čísla roku napsat to správné, tentokrát to bylo napoprvé. Dobře, každý krok ať je od teď správný 😉

Před Vánocemi jsem měla plné ruce práce a protože mi bylo jasné, že vy jste na tom všichni stejně, víc času vytvářet něo dalšího už nebylo a také spousta věcí bylo dárečkem pod stromeček a já musela zachovat tajemství, rozhodla jsem se články nechat až na leden, abyste měli čas se i začíst. Uf, dlouhá věta 🙂

Tak jdeme na to. Jestli něco miluju, tak jsou to dárkové obálky, které jsou sami o sobě malým dárkem. Bílé obálky mě děsí a hlavně mi přijdou takové ustrašené. Barvičky potřebujeme všichni, nesou úsměv. Možná to zní praštěně, ale taková jsem. Kamarád mě požádal o dvě dárkové obálky pro jeho milou. A že každá z nich nesla krásný dárek. Jedním z nich bylo představení Romea a Julie na Valentýna. Já bych si tedy tento dárek nechala líbit.  Měla jsem volnou ruku, takže jsem sáhla po svých oblíbených tónech.

Obálky jsou tvořeny z čtvrtky formátu A4 za pomocí rýhovací podložky. Na první z nich jsem použila papír z kolekce First Edition Gilden Winter z Paperilla.cz. Tyhle sady jsem si loni koupila celkem dvě, obsahují krasné zlaté kombinace, bohužel aktuálně jsem ji k odstání již nenašla. Třeba se objeví podobná. Papíry vybírám tak, aby se doplňovala spodní strana s vrchní stranou, která tvoří zavírání. Obálku jsem dozdobila vánočním chipboardem z Paper Garden, výřezen vločky a zlatých hvězd. Třpytivé kamínky na té zlaté vánoční kráse také nesmí chybět.

Tady už nám vykukuje i druhá obálka. Pro tu jsem zvolila další oblíbenou kolekci. ScrapBerry`s Xmas Berries. Další kolekce jejíž papíry si hyčkám, protože je již neseženu. Pamatuji si, jak jsem je před rokem sbírala po kusech po Praze na jednotlivých e-shopech. Pro tuto obálku jsem zvolila červený papír.

Každý papír obsahuje roztomilou postavičku, takže dozdobovat nějak přehnaně již není třeba. Já jsem si připravila výřez bílého podkladu, výřez černého nápisu „with love“, protože obálka je z lásky od přítele přítelkyni 🙂 Pak kombinaci vánočních chipboardů z Paper Garden, výřez vločky, 3D samolepky hvězdiček a kamínek do středu hvězdy.

A tady ještě pár detailů.

Když je toho 1. ledna, nemůžu Vám ještě jednou nepopřát krásný a šťastný Nový rok 2018. Ať je kouzelný, plný lásky a vykouzlí nám úsměv na tváři každý den.

Těším se na Vás zase příště ♥

 

 

 

 

 

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *