Cirque Du Soleil – Varekai aneb jak zabalit lístky Ticketportal

19.3.2017

Kamarádka slavila krásné padesátiny. Naše společná kamarádka si pro ní a jejího manžela připravila krásný dárek, lístky na představení Cirque Du Soleil – Varekai. Lístky chtěla dát do obálek, na které jsem se vrhla já. Určitě se mnou budete souhlasit, že lístky ticketportal jsou univerzální a barevně ne zrovna zajímavé, takže určitě je ideální je zabalit a bílá obálka přece není ono 😉

Na první pohled mělo být jasné, která obálka je pro ní, a která pro něj a i když jsem na začátku byla docela bezradná, barvy představení mi značně pomohly. Jsou to barvy jasné, zářivé, sytá a intenzivní růžová, krásná modrá a svěží zelená, která značí prales, žlutá, bude to jisté krásné barevné představení.

Takže hurá na ně. Co jsem potřebovala? 2 čtvrtky formátu A4. Zelený vzorovaný papír formátu 30 x 30 cm, růžový jednobarevný, modrý jednobarevný a žlutý jednobarevný papír, oboustrannou lepící pásku různých šířek, Distress Ink barvy vintage photo, vyřezávací šablonu lístků a šablonu s nápisem „Congratulation“, bílý embosovací prášek a pistoli, a nakonec dekorační materiál jako kvítky, samolepky, kartonové výseky, barevný špendlík, průhledný list, razítka apod. Jde o anglicky hovořící pár, takže dnes tvoříme s anglickými razítky.

Obě obálky jsem si připravila z 1 ks čtvrtky formátu A4. Na rýhovací podložce jsem si je rozdělila v mírách 3,5 a 8 palců. V rýhách jsem čtvrtky přehnula a úzkou oboustrannou páskou slepila, aby mi vznikla obálka. Na vrch obálky jsem našla dokonale zelený papír kombinovaný se žlutou barvou, který mi sedl na projekt jak hrnec víte kam 🙂 Z papíru jsem si vyřízla obdélníky o rozměru cca 20,5 x 7,5 cm a za pomocí oboustranné lepící pásky jsem je přilepila na horní část obálek. Spodní část obálek jsem olepila v jednom případě růžovým, v druhém případě modrým papírem o rozměru cca 20,5 x 8,5 cm, opět pomocí oboustranné lepící pásky. Barvy mi tedy dokonale ladí s tématem a zároveň mi jasně oddělí tu holčičí od klučičí.

A jdeme zdobit. Jméno představení jsem si vytiskla na žluté proužky papírů, které jsem na okrajích pošpinila Distress Inkoustem. Ten dámský jsem na straně doladila ještě dekorační raznicí. Oba proužky jsem pak jednoduše přilepila kouzelnou a milovanou oboustrankou na horní část obálek. Tím, že na obálce je již nápis s názvem představení, přidávat další text už by nebylo ono. Proto jsem sáhla po sadě razítek s narozeninovými medvídky. Embosovacím médiem jsem je pak natiskla na spodní část obálek a bílým embosovacím práškem naembosovala. A teď už je jasné, že slavíme narozeniny.

Finální dekorování jsem v obou případech zvolila již jen do rohu. Dámskou verzi jsem dozdobila kombinací žlutých a zelených kvítků, výřezy a 3D výseky lístků a několika ladícími samolepkami. Nakonec jsem doplnila ještě samolepku drobného srdíčka pod hranu vrchní části obálky.

Pánskou obálku jsem pod žlutým proužkem doplnila ještě kouskem dekoračního papíru v pánském designu, vedle kterého jsem umístila otisk listu a bílý výřez „Congratulation“. Otisk listu jsem překryla průhledným dekoračním listem v tmavě modré barvě, jeho stonek jsem schovala pod čtvereček mozaiky, doplnila dekorační špendlík a hlavičku hřebíčku v růžové barvě. Přeci jen je to barva patřící k představení, takže jsem ji tam musela dodat. Ještě dekorační samolepka ladící s první obálkou, pár čtverečků mozaiky a je hotovo. Na obě obálky jsem nakonec ještě přidala pár otisků drobných lístků. A předáváme 🙂

Viděla jsem celkem 3 jejich představení a všechna byla úžasná, takže se těším na vyprávění.

Krásné narozeniny ♥

Napsat reakci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *