Čekáme miminko

23.11.2018

Miníkové kartičky jsou úžasná věc. Dokážete s nimi totiž cokoli. Dobře, svět s jejich pomocí asi nezachráním, ale nimimálně nám dávají možnost vytořit si vzpomínku na jakoukoli příležitost. Dnešní článek je jen o dvou kartičkách. Kartičce pro babičku a kartičce pro strýčka. Kteří zatím nevědí, že jimi budou 🙂 A jelikož já překvapení miluju (a moc neumím pochopit proč to tak nemají všchni), když mi přišla zpráva s prosbou na vytvoření kartiček, které řeknou tu velkou novinu, byla jsem nadšená.

Asi tušítě, že když se novina oznamuje, ještě není jasné jestli půjde o holčičku nebo chlapečka. Kartičky jsou tedy v neutrálních barvách a já pro ně nemohla najít lepšpí variantu než je kolekce Theodore and Bella z oblíbené Paper Garden.  Konkrétně kolekci najdete zde. A jaké jsou? Tady je máme.

Babička Janička. Myslím, že každá budoucí babička se na svou roli patřičně těší, vybrat tak kolekci plnou medvídků a hraček, kterými babičky svá vnoučata zasypávají, nemůže být špatnou volbou. Na těchto papírech zároveň miluji i to, že z nich dýchá ta dávnější doba, kdy hračky byly hračkami trochu v jiném pojetí než dnes.

I budoucí strýček bude mít určitě radost a já jsem moc ráda, že jsem tyhle dvě kartičky mohla připravit ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *