Album k 50. výročí svatby

27.7.2018

Připravovala jsem nádherné album k 50. výročí svatby pro babičku a dědu jedné z klientek. Jako vzor jsme si vzali „album“, které jsem vyráběla ke svatbě mého bráchy. No a tohle album jsem rozšířila o více stránek. Paní Jarka mi zaslala spoustu fotografií, které jsem do alba zakomponovala, ty jsem ale pro potřeby článku schovala. Jak album dopadlo? Hurá na něj.

Některé stránky alba na sobě mají fotografii, kterou jsme vždy dozdobila, jiné na sobě mají bílou stránku, aby do alba mohla celá rodina něco napsat. No a na dalších stránkách jsou zase citáty, které se mi pro tuto příležitost líbily.

Album začíná svatbou a postupně prochází celým společným životem až k vnoučatům a dnešní době. Jak by taky pak mohlo být málo fotek, že?

Paní Jarka mi napsala, že děda celý život opravuje auta, babička zase miluje svou zahrádku. Mým úkolem tak bylo zakomponovat obě tato témata do jednoho alba, aby vše pěkně ladilo. Vybrala jsem si proto kolekci papírů UNTIL DAWN od 13 Arts opět z oblíbené Paper Garden. Hodilo se mi, že je květinová, ale přitom lazená do tmavších tónů, čímž jsem se mohla přiblížit pánskému tónu a přidat nějaká ta autíčka.

Předposlední stránka obsahuje poslední citát a závěrečná stránka je pro to největší přání od rodiny. Celé album se zavazuje bílou šňůrkou a krásně jde založit mezi knížky či další alba plná fotek.

Paní Jarka mi po oslavě napsala, že se album moc líbilo. Babička plakala a při jeho procházení vzpomínala. To mě hřeje nejvíc. Můžu být součástí vašich vzpomínek, čehož si vážím.

Spoustu štěstí do dalších let přeju i já  ♥

Napsat reakci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *